Він зник, запостивши фотку за листопад 2021

114
А знаєте що цікаво?
Цікаво те, що жоден журналіст легкої поведінки, жодне змі легкої поведінки (їх всіх ми знаємо), не написав сьогодні жодного слова про те, що десь зник найвеличніший лідер всесвіту і предмет їх облизування.
Зник не просто так.
Зник, запостивши фотку за листопад 2021. А в цьому нема сумнвів, бо стакани і прапорці, а також предмети біомаси в такому самому порядку розставити не можливо.
Ну добре, припустимо кращий варіант — порохоботи брешуть, щоб очорнити найвеличнішого лідора сучасності. Ну бог Аїд з ним.
А що якщо відбувається гірший сценарій? А що якщо найвеличнішого лідора сучасності викрали і прикрили викрадення сфальшованою фоткою?
А що якщо його катують? Скілько народу могло б за нього вступитися, а всі ЗМІ мовчать?
А що якщо його потім підмінять? Тим більше що знайти підміну йому не так вже й важко. Просто треба нести якусь гундосну х.ню і жерти, фоткатись, ділити і всьо, журналісти всьо виправдають, вони вже звикли.
То ж задумайтесь! Хто ж вам шашлики готувать буде і рублі давать?! Бийте в колокола!1

Mason Lemberg

Извините, а президент даже ради иностранных советников не захотел прерывать отпуск и возвращаться с островов? Видимо перетрудился. ))

Тому, кто найдёт на фото Зеленского будет приз! Тому кто не найдёт Зеленского будет понимание, что его таки нет с нами. Пока нет.

Березовый сок

Созрела на вставить свои 5 копеек. На мой взгляд, предположение, что Зеленский продолжает каникулы в теплых морях – это очень оптимистический вариант.

Сейчас идут переговоры США-Путин. И Украина на них – не последний пункт повестки. А учитывая, что Украина сама слилась в 2019 году, мы теперь может только благодарить США, если хоть что-то они отторгуют для нас. И быть готовыми и к тому, нам Донбасс засунут в самые гланды, и что НАТО тут больше учений проводить не будет, и что поддержка будет урезана, более того, потолок будет закреплен официально в документах. И, повторюсь, быть благодарными, если нас полностью не сдадут ху*йлу с потрохами.
На мой взгляд, высока вероятность того, что мальчика нашего, пардон, мальчика Игорь Валерича, Ермак повез получать указания от своего друга Патрушева. Это уже было в 2019 году. Но тогда в Белом доме была другая администрация, которая не была за нас, конечно, но и СП-2 зеленого света не давала и не стремилась договоров с Путиным позаключать, а наоборот, разрывала.
Так что, если Вода после лыж махнул поплавать, так это еще и хорошо по нашим реалиям. Боюсь, что Вова заглядывает в глаза Патрушеву и пишет в блокнотик, как и когда оформлять законами Украины пожелания кремлевских товарищей.
Светлана Самборска
Аби закрити вам всім, парахаботікам незаспокоєним, рота, що насправді Бубочка гарує у поті жоп… прастіті, обличча, а не відпочиває на Сейшелах, як тут деяікі продажні за шоколапки блогери кажуть, Вавасік виклав «свіже» фото з начебто першого робочого дня тижня! От так вам всім! Ясно? У кабінеті він, морщить лоба, тяжко думає за долю нарідну. На щелепах маска, у очах — фівраль. Вочевидь розмірковує про те, який кольор пасуватиме талонам на масло — зелений чи жовтий? Зелений наче красіво, але ж жовтий — то більше на масло схоже.
І все прекрасно у цій картині. І мужєствєнний прищур крізь стомлені відпочинком очі, і свіжий воротничьок на сорочці. І ідеальна відстань від краю рукава спінджака до сорочки. І розфокус на ближньому плані заради чіткості дальнього.
Але є одне але, як то кажуть.
Якщо зайти на офіційний сайт Президента України, догортати стрічку до 29 листопада 2021 року, ми побачимо… побачимо ми…
Тадам-с!
І мужєствєнний прищур крізь стомлені відпочинком очі, і свіжий воротничьок на сорочці. І ідеальна відстань від краю рукава спінджака до сорочки. І розфокус на ближньому плані заради чіткості дальнього.
І ані олівчик у стакані не змінив своє положення, ані краплини водички не випарувалося, і промінчики світла так само тендітно підзолочують рельєф стінових панелей на тлі.
Як так сталося, Вавася? 😂 Ти практично не поворухнувся з кінця минулої осені? Твої відвідувачі й досі так і сидять очі долу? ну хоч може масочку б змінив, нє? Гігієна там, санітарні норми, то сьо.
Так шо океан, Вавік? Теплий?
Поделиться:
Загрузка...