Відбулись тренування авіації на Донбасі ВИДЕО

150

Військові льотчики які задіяні для проведення Операції об’єднаних сил провели тренування на штурмовиках Су-25, винищувачах МіГ-29, гелікоптерах Мі-24 та Мі-8 з бойовою стрільбою з ракетно-артилерійського озброєння.

“Щотижня тривають заходи підготовки авіації зі складу Об’єднаних сил. Українські льотчики тренуються з єдиною метою – стати асами льотної справи та скоординовано діяти у складі пар, ланок, ескадрилій. Вашій увазі надаються кадри тренувань бойових пілотів авіації Об’єднаних сил, в яких брали участь екіпажі МіГ-29, Су-25, Мі-24 та Мі-8. Військові льотчики відпрацювали бойове застосування некерованого ракетного озброєння та гарматно-стрілецької зброї по наземних цілях”, – повідомили у штабі.

У штабі військової операції наголошують про готовність авіаційного угрупування ООС для виконання завдань за призначенням.

Нагадаємо, що наприкінці травня відбулась раптова перевірка підрозділів авіації на предмет злагодженості з діями загальновійськових частин та підрозділів. В ході відпрацювання дій в різних формах і способах авіація із завданнями впоралась.

Операція об’єднаних сил — це комплекс військових та спеціальних організаційно-правових заходів українських силових структур, спрямований на протидію діяльності незаконних російських та проросійських збройних формувань у війні на сході України. Проведення операції передбачається виконанням Закону України «Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях».

Поделиться:
Загрузка...