В Україні тепер виготовляють «свої» стволи для зенітних установок

277

ДП «КБ «Артилерійське озброєння», що входить до складу ДК «Укроборонпром» на виконання програми імпортозаміщення, за власні обігові кошти розробило та опанувало виробництво стволів калібром 23-мм — КБА40 для зенітної установки ЗУ-23-2 (2А13), повідомляє Depo.Хмельницький.

Реалізація програми потребувала освоєння нових циклів виробництва для підвищення балістичних характеристик автоматичних гармат.

Зараз зброярі готуються до проведення чергового етапу випробувань, які є необхідною умовою, для прийняття на озброєння КБА40 силовими структурами України.

КБА40 дозволить оперативно замінити аналогічні радянські стволи, які сьогодні використовуються у зенітних установках ЗУ-23-2, що зарекомендувала себе як ефективний засіб знищення як повітряних, так і наземних цілей завдяки високому темпу та дальності стрільби.

В цей же час, на суміжних підприємствах-учасниках ДК «Укроборонпром» вже йдуть розробки бойових модулів з використанням стволів КБА40 для оснащення ними української бронетехніки.

P.S. ІЗЮМСЬКИЙ ПРИЛАДОБУДІВНИЙ ЗАВОД ОСВОЇВ ВИРОБНИЦТВО КОЛІМАТОРНИХ ПРИЦІЛІВ

Приціл коліматорний кулеметний ПКП-12,7 встановлюється на кулемет калібру 12,7-мм на призначений для наведення на ціль зображення червоної точки, що світиться у полі зору. Конструкцією прицілу передбачений механізм встановлення відстані прицілювання.

Створення коліматорних прицілів для стрілецької зброї, це новий напрямок роботи заводу.

 

Поделиться:
Загрузка...