В Украине новый антирекорд. Число заболевших Covid-19 приближается к 2 тысячам

55

В Украине очередной антирекорд: по состоянию на утро среды выявлено 1 967 заболевших за сутки Covid-19, при этом 812 человек выздоровели, 28 ранее заболевших умерли, свидетельствуют данные, опубликованные на сайте Системы мониторинга распространения эпидемии коронавируса Совета национальной безопасности и обороны.

Днем ранее, 18 августа, сообщалось о 1 616 новых случаях заболевания Covid-19, 17 августа – о 1 464 заболевших, 16 августа было 1 637 инфицированных, 15 августа –1 847 новых заразившихся за сутки.

Количество инфицированных составило на утро среды 96 403 человек, выздоровевших – 49 737, умерли с начала пандемии от Covid-19 2 144 человека. Сейчас в Украине Covid-19 болеет 44 522 человек, что на 1127 больше, чем днем ранее.

Наибольшее число выявленных случаев Covid-19 за минувшие сутки зафиксировано в Харьковской области (247), в Киеве (215), во Львовской (188), Ивано-Франковской (163), Черновицкой (154), Ривненской (125), Одесской (123), Закарпатской областях (117).

Кроме того, в целом по Украине за минувшие сутки зафиксировано 2 361 подозрений на заболевание Covid-19.

P.S.

Майже 2000 хворих на COVID-19 за добу в Україні. 18 місце по приросту в світі. Завтра очікуємо понад 2000. Прогноз на вересень ще більш невітшний.
Чи відзвітувалась влада Зеленського про так званий «коронавірусний фонд»? Куди поділися мільярди? Чому їх відправили на «інші потреби»? Скільки закуплено державою апаратів ШВЛ? Чи готові лікарні та лікарі? Чому весняний карантин нічого не дав, а обіцяного «плато» ми так і не побачили? Де реальні заходи по боротьбі з коронакризою?
Скільки питань і нуль відповідей. Тільки щоденна констатація фактів, що маємо «різке збільшення». Звичайно воно буде, якщо влада і далі нічого не робитиме, а лише покладатиметься на соціологічні опитування.
Статистика нових хворих:
9 серпня — 1000.
19 серпня — 2000.
За 10 днів вибух в 2 рази.
«Майстри спорту з боротьби з пандемією» — ні дня без рекорду.
Безвіз нам вже закритий. Можете підтертися паспортами нового зразка, за які виклали по парі тисяч.
Але покидькам і цього здалося мало: вони дали дозвіл на в’їзд в Україну ще й ортодоксальним ізраїльтянам, яких в самому Ізраїлі розігнали дубинками, бо вони стали збудником масових захворювань.
Іноді в коменти приходить якісь додіки і ниють, що я постійно пишу про клоуна.
 Справа в тому, що шушваль типу клоуна має особливість: вона повністю позбавлена дечого важливого — совісті. Це в них йде ще з дитинства. З дитинства батьки садять таку бубочку з ногами на стіл і уміляються. Вони вважають, що совість це завада в житті і лише нахабність і безпардонність дозволяє досягати в житті успіху. Потім така свинота виростає і розуміє лише одну мову: коли їй б’ють їбало. Поки не б’ють, значить все норм. Доки не б’ють, срати воно хотіло на всіх навколо, на порядність і на «не прийнято». Жгі.
Так от цій свиноті особливо добре серед терплячих українців. Українці люблять накопичувати образу і чекати коли впаде планка. Це, ясна річ, не правильно, треба ставити лайно на місце одразу, але що ж,… вже не переробиш. Залишається лише допомагати накопичувати образу.
Поделиться:
Загрузка...