В США масово перефарбовують бронетехніку в новий камуфляж для бойових дій в лісистій місцевості

210

США почали перефарбовувати свою бронетехніку в «європейські» кольори. Новий камуфляж, призначений для ведення бойових дій в лісистій місцевості.

Численні фото та відео з «зеленою» бронетехнікою США, що з’явилися останнім часом у мережі, викликали занепокоєння в РФ.

«Армія США масово перефарбовує бронетехніку в новий камуфляж, призначений для ведення бойових дій в лісистій місцевості. Це пов’язують з «агресивними діями Росії», — пише відоме своїми пропагандистськими повідомленнями російське видання mk.ru.

Новий вигляд отримали бойові машини піхоти M2 Bradley, самохідні гаубиці M109 «Палладін» і навіть танки M1A2 Abrams. До недавнього часу, вся американська бронетехніка традиційно фарбувалася в пісочні кольори, призначені для Близького Сходу. Але відтепер бойові машини армії США отримують новий камуфляж коричневого, чорного і зеленого кольорів.

Так, днями, фото одного з танків, перефарбованого в новий камуфляж, було опубліковано в мережі військовослужбовцями 194-ї дивізії армії США. Вона дислокована на військовій базі «Форт Беніннг», де розташований Головний тренувальний центр піхоти армії США.

190417 abrams 3Оновлений M1A2 Abrams 194-ї дивізії армії США / Фото: Red Knight 6,Commander,1-81AR

Експерти американського видання Defence News, пов’язують появу нового камуфляжу американської армії з «агресивними діями Росії». На їхню думку, армія США готується до нових навчань в Європі, у зв’язку з чим техніку, забарвлену за новим зразком, отримують польові та навчальні частини.

190417 abrams 1М-1 Abrams 2 новому зеленому – «європейському» окрасі, забарвлений коричневою, чорною і зеленою фарбою TALON на випробуваннях в лісистих районах Флориди

Зазначимо, що загальна чисельність американського контингенту в Європі оцінюється в 60-65 тисяч чоловік. До 2020 року, США планують посилити свої війська з допомогою «сил швидкого реагування» НАТО в складі 30 сухопутних батальйонів 30 ескадрилій ВПС з числа армій європейських союзників.

Варто також нагадати, що під час відвідування танкобудівного заводу в місті Лайма в штаті Огайо Президентом США Дональдом Трампом (в березні ц.р.), показані йому танки наднової модифікації M1A2 SEP V3 були пофарбовані саме в «зелений» камуфляж.

190417 abrams 2

Поделиться:
Загрузка...