В РФ ЗА ОДИН ДЕНЬ РОЗБИЛИСЯ ВІЙСЬКОВІ ЛІТАКИ СУ-27 ТА L-39

84

За один день в РФ розбилося два військових літаки – 25 березня на Кубані потерпів катастрофу навчально-бойовий L-39, а в Чорне море впав винищувач Су-27

Про це повідомляють російські ЗМІ.

Так, учора, 25 березня ц.р., близько 20:10 у 50 км від Феодосії та узбережжя Криму над Чорним морем пропав з радарів багатоцільовий винищував Су-27, який виконував плановий політ.

Станом на сьогодні пілота літака знайдено не було. Наразі в пошуковій операції задіяні 11 кораблів і суден Чорноморського флоту, прикордонної служби ФСБ Росії та цивільні судна.

200326 L39 Su27 2

Су-27см ВКС РФ. За попередніми даними, літак саме цієї моделі впав в Чорне море

«Розвідка з повітря безперервно ведеться екіпажами чотирьох гелікоптерів, в тому числі із застосуванням безпілотних літальних апаратів Чорноморського флоту«, — додали в Міноборони.

Дещо раніше, неподалік від станиці Дмитрівської (Краснодарський край), під час планового тренувального польоту розбився навчально-бойовий літак L-39.

200326 L39 Su27 1Впавший після зіткнення з птахом у 2018 році навчально-бойовий L-39 літак Краснодарського вищого військового авіаційного училища льотчиків

На борту літака був курсант четвертого курсу Краснодарського вищого військового авіаційного училища льотчиків, повідомили у Міноборони РФ. За попередніми даними, він загинув.

Відомство додало, що «політ виконувався без боєкомплекту». Причини аварії не уточнюються.

Поделиться:
Загрузка...