В ОП заявили, що держперевороту вдалося уникнути завдяки Зеленському

32

Радник голови офісу президента Михайло Подоляк пояснив, чому не стався державний переворот, про можливість якого попереджав Володимир Зеленський. Про це він розповів у коментарі ЛIГА.net.

“Завдяки розпочатій президентом дискусії про те, у що намагаються втягнути окремих наших дуже впливових громадян, політичний настрій у суспільстві явно почав змінюватися. З’явилися очевидні питання до якості окремих медійних майданчиків, які явно займаються пропагандою”, – сказав він.

Разом з тим Подоляк зазначив, що з’явилося більше уваги до можливих негативних сценаріїв для України, до можливих деструктивних дій олігархів і пов’язаних з ними політиків і організацій, до можливих агресивних кроків з російського боку.

Радник глави ОП додав, що для суттєвої частини старих політичних еліт важливою є саме Спроба зберегти старий тип держави — корупційний, клановий, олігархічний.

  • Під час прес-марафону 26 листопада Володимир Зеленський заявив про підготовку державного перевороту, до якого може бути причетний Рінат Ахметов.

Коли зелений недомірок на палець Лероса відреагував кримінальними провадженнями, мав розуміти, що тепер будуть бити. Часто й болісно. Але він сам на це напросився. Так, це образа інституції. Але найгіршою зневагою титулу президента є те, що над ним щоденно й щогодинно знущається це непорозуміння. Нічого принизливішого, ніж поєднувати ці два слова: «Зеленський» і «президент» уявити неможливо. До речі, за памперси для Бубочки проголосували двоє слуг. Не думаю, що умисно. Але тепер їм також буде дууууже боляче.

Taras Chornovil

Поделиться:
Загрузка...