В ОК «Північ» визначили кращу артилерійську батарею

206

На базі загальновійськового полігону відбувся конкурс серед артилерійських батарей на першість оперативного командування «Північ» Сухопутних військ Збройних Сил України.

З 29 серпня по 2 вересня учасники змагання виборювали першість у чотирьох номінаціях. Зокрема, тактична — оцінювалась злагодженість дій батареї, спеціальна — оцінювались уміння та практичні навички особового складу зі спеціальної та технічної підготовки, професійна — оцінювались практичні навички офіцерів у виконанні ними залікових вогневих завдань з бойовою стрільбою, виконання залікових завдань на імітаційних засобах, теоретичних знань і практичних навиків з правил стрільби та управління вогнем та курсу підготовки артилерійських підрозділів, спортивна — оцінювались навички та вміння особового складу витримувати фізичні навантаження в процесі військово-професійної діяльності.

Усі команди демонстрували високий рівень підготовки та навченості. У підсумку 1 місце зайняла команда 26-ї артилерійської бригади, іншими призерами з однаковою кількістю балів стали команди від 30 окремої механізованої та 1 окремої танкової бригад.

Окрім визначення кращої артилерійської батареї в особистій першості були представлені кращій командир батарей, кращі командири взводів та краща обслуга.

Усі призери отримали цінні подарунки та почесні грамоти від командувача військ оперативного командування «Північ».

Наступним етапом конкурсу артилерійських підрозділів стануть змагання на кращу артилерійську батарею Сухопутних військ Збройних Сил України.

Прес-служба ОК «Північ»

mil.gov.ua

Поделиться:
Загрузка...