В КБ «Південне» відкрили новий найсучасніший випробувальний комплекс

122

В державному підприємстві «Конструкторське бюро «Південне» ім. М.К.Янгеля» відкрили новий найсучасніший випробувальний комплекс, який дозволить виконувати як космічні, так і оборонні проекти

Про це повідомляється на офіційній сторінці у facebook КБ «Південне».

Новий багатофункціональний випробувальний центр (БФЦ) дозволить в режимі реального часу проводити випробування і відпрацювання взаємодії різних систем авіоніки і приладів ракетно-космічної техніки.

На сьогодні БФЦ КБ «Південне» – унікальний, найсучасніший випробувальний комплекс в Україні із високотехнологічним обладнанням. Введення БФЦ в експлуатацію дозволить значно скоротити час і витрати на розробку, створить широкі можливості для випробувань систем навігації і управління ракет.

Трьохосьовий імітатор руху дає можливість імітувати траєкторію польоту ракети в реальному часі. Раніше до програми випробувань систем управління ракет входили десятки пробних пусків. Тепер основний обсяг льотних випробувань буде замінений електронним моделюванням на спеціальному стенді, що значно скоротить фінансові витрати.

Лабораторна центрифуга призначена для випробувань апаратури на стійкість до високих навантажень, які виникають під час польоту ракети, а також для контролю якості комплектуючих, що використовуються при створенні ракетної техніки. З появою такого обладнання українські підприємства зможуть створювати системи управління нового покоління відповідно до міжнародних стандартів з розробки елементів авіоніки.

Вже з наступного року в БФЦ з’явиться обладнання для випробувань комплектуючих ракетно-космічної техніки в широких температурних діапазонах.

 

 

Поделиться:
Загрузка...