Ущерб нашим отношениям с Западом: Главу САП в стране не могут выбрать 15 месяцев

24
То, что сейчас устроил офис Зеленского на конкурсе Специального антикоррупционного прокурора — это просто нанесение реального ущерба нашим отношениям с Западом, и оскорбление для нашего государства.
Только что завершен конкурс на главу САП, и победил на конкурсе по баллам Александр Клименко, он набрал 246 баллов, кандидат от офиса президента Андрей Синюк набрал 229 баллов. Простая математика, надо просто завершить процедуру и признать Клименко главой САП.
Однако члены конкурсной комиссии, которые назначены коалицией Слуг народа, ОПЗЖ, «Довіра», и «За майбутнє», не голосуют и не признают Клименко главой САП. И сейчас члены комиссии, делегированные международными организациями, иностранцы, убеждают украинцев в комиссии, какой огромный ущерб нанесет Украине провал голосования за назначение Клименко, и требуют признать результаты, говорят о последствиях, пытаются пристыдить, посмотрите: https://www.youtube.com/watch?v=NoWkcJavZcc
Я напоминаю, что главу САП в стране не могут выбрать 15 месяцев. А ведь в ведении САП дела по всем олигархам — и по Коломойскому, и по Ахметову, и по замглавы ОП Татарову, и по Слугам народа — то есть происходит сознательное блокирование работы антикоррупционных органов. И президент США 1 СЕНТЯБРЯ подписал декларацию с президентом Зеленским, что конкурс на главу САП будет разблокирован немедленно. Немедленно — так и было записано. Президент Украины, премьер-министр и глава Нацбанка подписали обязательство перед МВФ избрать главу САП до 21 НОЯБРЯ 2021 года. Как можно срывать обязательства президента Украины перед президентом США и МВФ? Мы уже несколько раз срывали все сроки.
Если власть сорвет назначение Клименко, репутационный ущерб получит Украина, но и для офиса президента это даром не пройдет. В чьих интересах продолжают срывать назначение главы САП спустя столько месяцев на глазах у всего мира, всего нашего общества?

Юрій Бутусов

На фото: зліва – той, хто перемагає за сумою балів і не є креатурою Банкової – Клименко; справа – той, хто повинен був перемогти, але щось пішло не так, і зараз всі сили Банкової кинуті на скасування конкурсу – Синюк.

Ловити Порошенка вони можуть. А оголосити результати конкурсу на головного антикорупційного прокурора – ні.

Саме зараз у країні відбувається лютий сором.
Майже півтора року, з моменту відставки Назара Холодницького, немає прокурора у САП. Комісія по відбору під впливом одіозного заступника голови Офісу президента Олега Татарова. Так, того самого, який у найкривавіші дні Майдану стверджував, що «працівники міліції не використовували вогнепальної зброї». Татаров має купу звинувачень. І рік тому НАБУ і САП підготували підозру Олегу Татарову, але генпрокурорка України Ірина Венедіктова відсторонила 4 прокурорів, які вели цю справу. НАБУ відкрито звинуватило офіс Венедіктової в саботажі справи щодо Татарова, яка стосується можливої причетності Татарова до фальсифікації експертизи у справі екснардепа та забудовника Максима Микитася.
Відразу після призначення Татарова президент України Володимир Зеленський заявив, що вважає несправедливим, що до представників «старої влади» часто зараховують всіх, хто обіймав якусь керівну посаду за президентства Віктора Януковича. Зеленський також додав, що «головне, щоб людина була чесна».
От ця «чесна» людина плювати хоче на все і всіх. Впливаючи на суди з приводу отримання незаконних рішень і протягуючи «свою» людину на цю важливу посаду.
У чесному конкурсі має перемогти детектив НАБУ Олександр Клименко. Просто математично, за сумою балів. Він отримав 246 балів. Фаворит Татарова, Андрій Синюк, набрав 229 балів.
І саме тому члени комісії по відбору, керовані Татаровим, всіляко саботують і ігнорують засідання з відбору. Замість того, щоб просто оголосити переможцем Клименка.
Вчора взагалі відбулась ганебна для країни ситуація. Дипломати США та інших країн G7 заявили, що особисто візьмуть участь в Комісії з відбору керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, яке відбудеться 21 грудня.
Дожились: дипломати йдуть на конкурс, щоб слідкувати за дотриманням умов! і гарантувати чесність його проведення!
І це після того, як Зеленський клявся, що з конкурсом все буде ок. А Меморандум між Україною та Міжнародним валютним фондом передбачає обрання нового керівника САП до грудня 2021 року.
Розумієте, дипломати ВМОВЛЯЮТЬ українську владу просто ОГОЛОСИТИ результати конкурсу!
Дипломати заявляють, і вже відкрито, що члени комісії мають очевидну мету – затягти оголошення результатів конкурсу, щоб їхні «опікуни» встигли щось придумати ще!
І от сьогодні члени комісії ВІДМОВЛЯЮТЬСЯ оголосити переможцем конкурсу Олександра Клименка! Бо його кандидатура НЕ ВЛАШТОВУЄ Банкову, Офіс президента. Їм потрібна контрольована людина, звісно. Тому вдаються до маніпуляцій, спеціально занижували оцінки кандидату Клименко, аргументуючи це тим, наприклад, що вони «не встигли» йому задати питання. Дитячий садок, скажете ви. Так, якщо не знати, чому саме відбувається подібне.
На сьогоднішньому засіданні члени комісії оголосили підсумкові бали професійної компетенції за результатами співбесід, але не змогли дійти єдиної думки, чи оголошувати переможця конкурсу. Тому просто оголосили … перерву.
За словами голови комісії Катерини Коваль, є рішення ОАСК, яке скасовує порядок роботи конкурсної комісії та проведення конкурсу. Того ОАСК, яке очолює Вовк і якому і підозри повідомляли, і у розшук оголошували. Але йому все по фіг – його Вища Рада правосуддя береже. Навіщось, певне.
От вам і виконання суспільного запиту на чесність, справедливість і прозорість. От вам і боротьба з корупцією.
На фото: зліва – той, хто перемагає за сумою балів і не є креатурою Банкової – Клименко; справа – той, хто повинен був перемогти, але щось пішло не так, і зараз всі сили Банкової кинуті на скасування конкурсу – Синюк.
А що Зеленський? У нього відомий алгоритм — записувати новорічні привітання. У людини свої цінності і клопоти.
Поделиться:
Загрузка...