Украинцы — наименее счастливая нация в Европе

104
Дохера Масла:
Вчера убили 4 человека, сегодня президент Украины Владимир Зеленский подписал контракт на продажу своего сериала Россие.
Грёбаный членограй.
Таня Бойко:
За Порошенка Україну підтримували 100 країн світу, за Зе — 47. Це і називається вбити міжнародну політику.
Hawthorn Healing:
А шо там обмен «всех на всех» который Порошенко не смог, а Зеля смог? Как продвигается? А то весь самый ценный обменный фонд который добывали годами с потерями, слили в первый месяц, а «всех на всех» как не пахло так и не пахнет.
Виктор Горобец:
«Експерти», які дорікали Пороху відсутністю патронного завода, наразі мовчать, що Зеля другий рік не закуповує боєприпаси з ліній, зроблених при Порошенку. І ракети не закуповують. І ще багато чого. Але забороняють стріляти. То нашо був потрібний патронний завод – щоб кукурікати?
Лисиця~Кіцуне:
Пройде ще декілька років і люди геть забудуть, що у нас в 2014 не було ні армії ні грошей, а були лише «зрадники», які не назвали війну війною і не «дали команду».
Отак історія і переписується.
я звісно не експерт, але:
Прочитав, що у нас вакцинують уже двома вакцинами. Ковішилдом і Сіноваком.
Жодна з цих вакцин не сертифікована в ЄС, тому я, як громадянин України вакцинований ними, в ЄС однаково буду трактуватися як невакцинований.
Ну зашибісь.
Дмитрий:
Темпы вакцинации вражают! 4600 человек за сутки.
Больше Зеленскага, никто вакцинацию не дискредитировал.
В одной из школ Гамерики увеличили зарплату училкам в школе на 15К доллярив в год. Просто для экономии установили на школе солнечные батареи.
Вот лошьё! Нужно было просто выбрать Зеленскага и зарплата увеличилась бы на 3750 доллярив в месяц.
Herman Aksom:
Жалюгідний покидьок Семенченко, який і виявився тим самим «баригою» з якими він так «боровся», вже втрачає свідомість в суді, падає на бальнічку. Хвороблива квітка. А його вірні побратими — Парасюк, Садовий, Соболев — його кинули і мовчать в тряпочку, типу «ми не з ним».
Смерічка:
«Украинцы — наименее счастливая нация в Европе»
А как же вот это вот всё: «хоть посмеёмся», «хуже не будет», «зато не Порошенко»?
Кіт Вчений:
Песах-свято вибору голодної свободи та невизначеності на противовагу визначеності рабства та асиміляції у землі Фараона. Не всі, хто обрав голодну свободу залишився вірним своєму вибору до кінця, але усі, хто залишився в Єгипті, не стали народом Божим. Наш Песах у гаслі «геть від Москви».
Поделиться:
Загрузка...