УКРАИНА ВПЕРВЫЕ ЗА ДВА ГОДА ОПРЕДЕЛИЛАСЬ С КАНДИДАТУРОЙ ПОСЛА ПРИ НАТО

114

Глава внешнеполитического ведомства Украины Дмитрий Кулеба анонсировал назначение украинского посла при НАТО. По его словам, кандидатура на эту должность уже известна.

Об этом речь шла в эфире «Субботнего интервью» на канале «Радио Свобода».

Кандидат есть и он утвержден. Мы работаем над отправкой посла, — сказал он.

По словам Кулебы, процесс с назначением посла Украины при Северо Атлантическом Альянсе длился так долго, потому что назначению мешали разные факторы.

Был личный фактор, определенный человеческий. Были кандидаты, которые хотели эту должность занимать, но не соответствовали требованиям. Но я могу заверить, что ни президент, ни МИД не тормозили этот процесс. Нам нужен посол при НАТО, сейчас мы движемся максимально быстро к назначению,- подчеркнул он.

Однако называть фамилию посла в НАТО Кулеба не стал.

Напомним, назначение посла Украины при НАТО в МИД анонсировали еще в марте 2020 года, однако до сих пор никто эту должность не получил.

P.S.

Доволі смішно читати роздуми мастітих експертів, в тому числі, типу із дружніх Україні, про обвислий гачок Лаврова, на який вони хотіли підвісити українське керівництво. Ці казки про гачок розповідали з перших днів Мінська. От як Порошенко провів переговори з Путіним, на яких Путін ховався від нього по якихось кімнатах «з широким ліжком», от прямо на наступний день вже розповідали про оцей гачок.
Не слухайте цю дурню. Гачок був єдиний — український. Тепер Лавров з Путіним і всією їхньою клікою теліпаються на ньому, істерять і бісяться, що ніхто вже 7 рік не поспішає виконувати їхні забаганки.
Російське керівництво це не Сталін і не царі. Це навіть не Політбюро, яке просрало свою імперію. Це нащадки КГБ. При чому вихідці з середніх і нижчих щаблів КГБ. Обслуга обслуги. Нікого вони переграти не здатні просто в силу свого еволюційного рівня. Гієна лева може з’їсти тільки мертвого. Від живого лева гієна може тільки втекти. Або інший варіант: потрапити більшому хижаку у зуби, якщо не врубилася у своє місце в цьому світі.
Росія нині, якщо ми візьмемо трохи глибше, в своїй історії підійшла і переживає період напіврозпаду. В своєму розвитку ця країна дуже швидко, буквально на наших очах, за життя якогось покоління, скотилася від спроб прикидатися цивілізацією з Пушкіним і балетом до глибокої архаїки. Коли всією країною вони пишаються якоюсь дурнею… типу: «Байден звонком прогнулся под Путіна», це архаїчна свідомість. Така свідомість властива глибоко відсталим і депресивним суспільствам, папуасам, дрібному криміналу, простіше сказати — дикунам.
Росія нині це дикий КНДР, з Кім Чен Пуєм у вождях, з економікою меншою за Мексику, з вождем, який тільки і того, що не вставив кістки в носа. Її вплив у світі можна порівняти лише з впливом психа у кабінеті психіатра. Психіатр відсахується, коли псих раптом загрозливо вскакує, але не дуже і відсахується. Говорить психіатр примирливо, але рука, ось вона — готова в будь-яку мить визвати санітарів, які міцними ручищами цього дуріка швидко скрутять. А в гамівній сорочці йому вколять 100 кубиків і Свіфта, і ембарго, і арештованих активів кліки.
Все це з Росією сталося дуже швидко, а особливо за останні 7 років. Бо дикуни рипнулися проти України, але не вповні прорахували своє місце в еволюції. Останній раз завідуючий ключами від клубу в Дрездені спробував у переговори з професійним дипломатом. Приїхав на переговори непідготовленим, а у опонента освіта Київський інститут міжнародних відносин. І потрапив у пастку. Тепер вся Росія у тій пастці деградує і не знає, як вийти: і санкції треба знімати, бо удушать, але і оте підписане виконати це ударіть в грязь ліцом. А серед плем’я ж так історічєскі сложилось: вбивають програвших вождів.
Скільки Лавров не буде мріяти про порядок виконання Україною чогось там, головне в цій історії одне: санкції накладені не на Україну. Санкції на Росії. Про що Лавров нехотя і згадав. Хоче Росія зняття санкцій — виконає в тому порядку і так, як скаже Україна. Мріятиме про поступки Зеленського — так, що б він там в Омані не обіцяв, дурних нариватися на кулю від українського патріота нема.
Ждітє. Можете ще головою побитися.
Поделиться:
Загрузка...