У ЗСУ тривають порівняльні випробування засобів зв’язку іноземного виробництва

237

У Збройних Силах України тривають дослідницькі порівняльні випробування засобів зв’язку виробництва компаній “Aselsan” та “Elbit Systems” для забезпечення потреб ЗС України.

Комісію очолює заступник начальника Генерального штабу Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Бессараб. До складу експертної комісії увійшли представники Генерального штабу ЗС України, профільні фахівці відомчих науково-дослідних інститутів, Служби безпеки України, Національної гвардії України, Держспецзв’язку, Державної прикордонної служби України, а також компаній — виробників.

Випробування засобів зв’язку виробництва компаній “Aselsan” та “Elbit Systems” відбуваються за програмами та методиками, відповідно до Плану проведення дослідницьких порівняльних випробувань ультракороткохвильових радіостанцій, в тому числі в умовах активного використання засобів радіоелектронної боротьби.

– Випробовування проводяться у три етапи. Перший – це лабораторні випробовування, другий – польові і на третьому етапі перевірятимуться заявлені виробниками тактико-технічні характеристики представлених радіостанцій, – розповів начальник військ зв’язку Збройних Сил України – начальник Головного управління зв’язку та інформаційних систем ГШ ЗС України генерал-майор Володимир Рапко. – Головними вимогами до засобів, які випробовуються, є характеристики прийомопередавача, дальність зв’язку, здатність забезпечувати прихованість інформації і протидіяти засобам РЕБ противника, зручність у користуванні, простота інтерфейсу, а також вага обладнання.

За результатами роботи, у визначені терміни комісією буде зроблено відповідні експертні висновки та надано акти про результати проведення дослідницьких порівняльних випробувань.

Поделиться:
Загрузка...