У РОСІЙСЬКІЙ КАЗАНІ ПІДЛІТКИ ВЛАШТУВАЛИ СТРІЛЯНИНУ У ШКОЛІ: БАГАТО ЗАГИБЛИХ

155

У вівторок, 11 травня, в російській Казані підлітки влаштували стрілянину в гімназії №175. За повідомленнями російських ЗМІ, які посилаються на дані екстрених служб, загинули щонайменше дев’ятеро людей, ще кілька були госпіталізовані.

За іншою інформацією – загиблих вже 13 людей, а поранених близько 10. Серед перших вбитих – охоронець школи, який намагався перешкодити увійти озброєним підлітками. Ще одна загибла – прибиральниця. Інші – школярі-восьмикласники.

Минздрав РФ — После стрельбы в школе в Казани в больницы доставлен 21 человек, шестеро детей находятся в реанимации.Число погибших при стрельбе в школе в Казани выросло до 11 — экстренные службы

На відео можна побачити, як діти вистрибували з вікон. На місце події прибули силовики та екстрені служби, будівлю було оточено Росгвардією. Через деякий час у приміщенні гімназії прогримів вибух. На місці працюють десятки карет швидкої допомоги та поліція. Вирушив туди і президент республіки Татарстан.

Одного зі стрілків вдалося затримати. Нападником виявився колишній учень гімназії. Другого нападника правоохоронці заблокували на четвертому поверсі школи, він забарикадувався в одному з класів і взяв кількох школярів у заручники. Згодом у ЗМІ з’явилась інформація, що його вбили.

По данным Минпросвещения, пострадали 32 человека.

Поделиться:
Загрузка...