У середу, 14 червня, на півдні Росії розпочався суд над понад 22 українськими військовими, які потрапили в полон під час боїв в Україні.
Про це пише агенція АР.
З 24 людей, яким були висунуті звинувачення, двох обміняли на російських військовополонених. З решти 22 обвинувачених, які постали перед судом, вісім — жінки, які, за повідомленнями, працювали кухарями в батальйоні «Азов».
Якщо їх визнають винними, їм загрожує від 15 років до довічного ув’язнення.
![]()
Так виглядає «розлюднення». Не наше, нашого ворога.
Окупанти на болотах влаштували судилище 22 оборонцям Маріуполя. Вони пройшли полон, тортури, їм світить довічне у ХХІ столітті, бо вони захищали рідну землю. Нас.
Судять за довічне 8 дівчат. Вони були кухарками на «Азовсталі».
Коли хтось мені скаже про «расчеловечивание», «синдром акули» та «отруєння ненавистю» — я просто тицьну під ніс телефон з цим фото.
І подивлюсь тим поглядом, про який мій чоловік каже: «Мені страшно, бо я наче горю».



