У Харкові 16-річний мажор на шаленій швидкості в ДТП вбив людей

75

У Харкові 16-річний хлопець на Infinity грубо порушив ПДР і влаштував масштабну аварію. Автомобіль неповнолітнього на величезній швидкості виїхав на перехрестя на червоне світло і зіткнувся з іншою машиною, водій якої загинув.

Про це повідомляє Костянтин Андріюк на своїй сторінці в Facebook.

Як трапилася аварія

16-річний водій на Infinity зі швидкістю 100 кілометрів на годину порушив правила і в результаті загинуло дві людини — одна з машини, в яку він врізався, інша людина — з його ж авто. Дві людини госпіталізовані.

Винуватець ДТП вже неодноразово «світився»

16-річний «герой» вже неодноразово помічений у своїх неадекватних витівках. Як пише Костянтин Андріюк, він постійно викладав у соцмережі свої пригоди, а саме порушення ПДР. На одному з відео його зупиняє поліція, але він матом посилає патрульного.

Також повідомляється, що у хлопця в 14 років був конфлікт з жінкою, потім він дістав пневмат і вистрілив в неї. Далі направив ствол у бік її дитини. У своєму Instagram він постійно публікує відео, як їздить по «зустрічній» і на червоне світло.

«Винуватець ДТП — яскравий представник «золотої молоді» Харкова. 2005 року народження. Летів з корешами на червоне світло зі швидкістю більше 100 км/год», — пишуть про хлопця в соцмережах.

А ось скріншоти з соцмережі, які говорять самі за себе.

У Харкові 16-річний хлопець на шаленій швидкості в ДТП вбив людей: як до цього веселився "мажор"У Харкові 16-річний хлопець на шаленій швидкості в ДТП вбив людей: як до цього веселився "мажор"

Перші фото винуватця ДТП

На сторінці «Харків 1654» у Facebook вже з’явилися перші фото винуватця страшної аварії. Також пишуть, що його батьки відразу після ДТП подали заяву про викрадення автомобіля і намагаються «відмазати» сина.

У Харкові 16-річний хлопець на шаленій швидкості в ДТП вбив людей: як до цього веселився "мажор"У Харкові 16-річний хлопець на шаленій швидкості в ДТП вбив людей: як до цього веселився "мажор"Винуватець ДТП (фото: facebook.com/kharkiv1654)

P.S. Аварія у Харкові — результат безкарності влади. Зараз всі будуть говорити про «мажора», а треба згадати про нардепа Олександра Трухіна, якого після аварії відмазали. Також про нардепа Брагара, який «не був у стані наркотичного сп’яніння». Про нардепа Юрченка, у крові якого знайшли наркотик, про нардепа Васильковського, якого затримали п’яним за кермом.
Їх об’єднує те, що до ВР вони прийшли за підтримки Зеленського і за свої вчинки не відповідали. Подивившись на владу кожен вирішив, що і він мажор і його відмажуть, і він може ганяти п’яним або обдовбаним.

Віктор Уколов

Предлагаю Зеленскому и Министру МВД не наказывать 16 летнего подростка.
Ведь именно вы — власть, месяц назад прикрыли депутата Слуги народа Трухина.
Вы — Президент и Министр МВД показали всей стране, и лично 16 летнему пацану, что можно совершить ДТП будучи бухим и избежать наказания.
Камеры полиция не покажет. Тест на драгере не проведёт. Камеры с Бориспольской трассы исчезнут.
И уже через 2 недели лично Зеленский будет мило общаться с этим депутатом.
Вы — лицемеры. Ваши потуги для пиара «что вы накажете 16 летнего пацана» просто смешны.
Накажите Трухина. Или не можете?
Власть, Президент Украины — соучастники преступления в Харькове.
Этому пацану не повезло лишь в одном — он не является депутатом Слуги народа, который знает про все денежные схемы Президента.
Поделиться:
Загрузка...