У День Незалежності максимально принизили мою державу

2 788
У День Незалежності особа, яка за трагічним збігом обставин займає посаду голови моєї держави, підготувала (або благословила) шоу, яке максимально принизило мою державу.
Я, навіть, не про сам набір клоунського ідіотизму, який повинен був опустити країну і головне свято на рівень нижче «кварталу» та «сватів». Це було цілком передбачувано.
Я про прапор. Який перетворили на подіум. Який найбільший з відомих мені нікчем весело топтав ногами.
Більш того. Туди наказали стати військовим з почесної варти.
І на цю ганьбу з гидливістю і подивом дивився весь світ.
Доповідаю тобі, покидьок. До цього прапор України топтали тільки наші вороги. Ось як на другій фотографії. Той вилупок, до речі, помер.
Ні. Його не вбили. Він здох від раку. В муках і лайні. Його Бог покарав. Тому, що Бог любить Україну. На відміну від тебе.
І це не натяк. Це просто констатація факту.
Під цим прапором, наволоч, вмирали мої друзі. Іноді разом з прапором. Страшно і некрасиво. У шматки. Або в попіл. Разом з бліндажем або технікою.
За цей прапор вмирали найдостойніші з людей. Просто тому, що не могли зрадити його, і те, що він символізує.
За нього помер Рибак, поки ти, скотина, разом зі своїми клоунами веселив сепарів в Горлівці.
Цей прапор вирізали, разом з татухами, з живого тіла у наших полонених.
Його на труну нашим загиблим кладуть, урод.
Виховувати тебе марно. Горбатого, як відомо — могила виправить.
Відмінна, до речі, терапія. Хоча всім горбатим я бажаю зцілення іншими методами, і довгих років життя.
Тобі — ні!
Я ось що зроблю. Я собі килимок під дверима заведу. З обличчям найвпливовішого політика світу. А що? Можна ж. Більш за те, ти ж напевно прапор під ноги «з великої поваги» втулив?
Ось і я «з великої поваги».
Буду берці свої від осінньої багнюки витирати об нього. Не поспішаючи і з насолодою.
І гості мої. І сусідам моїм об мій килимок дозволю ноги витирати. І навіть якщо їх собака на нього напаскудить — я не буду нервувати. Тварини, вони більше нашого розуміють. У них природні інстинкти.
І знаєш що? Я не те, що б найвідоміша людина в цій країні. Про шльопкі не співаю, і хером на роялі не граю.
Але тренд створити можу. Моду. І нехай будуть такі килимки при дверях і в туалетах по всій країні.
І про туалетний папір — теж можна подумати. Це буде той унікальний випадок, коли ти будеш приносити незаперечну користь людям. Як обіцяв. Служити.
Загалом, ти давно зробив багато того, що для мене особисто ставить тебе поза законом.
Але зараз, ти поставив жирну крапку. Печатку. Своїми підошвами на моєму прапорі.
Я, хоч і битий життям і війною — людина досить стримана. І в основному — чемна.
І, напевно, цим всім багатьох здивував. Але мене зрозуміють.
Тому, що ти зовсім берега поплутав. Тому, що за тобою йдуть зрада, ганьба і приниження. Тому, що мені все одно — вб’єш ти цю країну через недогляд, чи зі злого наміру.
Тому, що людина, яка настільки не розуміє, не приймає, і ненавидить Україну — знищить її точно. Або зведе до свого рівня. Що теж смерть, тільки ганебна.
Тільки ти не встигнеш. Лайно, яке тебе оточує, і яке ти плекаєш, поглине тебе раніше, ніж увірветься терпець нормальних людей.
Іди сам. Біжи. Ми не пробачимо. Але, можливо — відвернемося.
P.S. Ти не тільки по прапору — ти по нашій неньці топтався. Але думок набити на килимок зображення твоєї матері — у мене немає. Хоча в моєї мами, коли вона побачила цей непотріб у новинах, заболіло серце.
Я не стану. Тому, що я нормальна людина. І у мене є святе.
У тебе немає. І ти — нікчема.
Вперше на День Незалежності просувалися абсолютно московські ідеологічні наративи, адже вперше на офіційному майданчику використовувалася РОСІЙСЬКА мова.
Промосковські «звьозди», які досі активно ротуються в державі-агресорі, російськомовні пісні, ставка на азійський культурний простір. От що було зроблено сьогодні на заходах влади. Не пригадую, щоб на офіційних заходах таке було навіть за Януковича.
Зеленський особисто опустив країну нижче ніж опускав той же Янукович, бо ще ніхто настільки не ганьбив День Незалежності.
Але справа навіть не в цьому. Нам планомірно нав‘язують повернення до повноцінного «русского міра», з російською мовою на телебаченні та радіо, з кремлівськими гастролерами, з «міром» від Кравчука-Фокіна, з ліквідацією Закону про мову, з відвертим саботажем армії та безпеки держави.
Сьогодні Зеленський довів ці московські наративи до свого апогею, а отже влада планує і далі опускати країну на глибину «русского міра», якщо вже навіть готова перепаскуджувати День Незалежності московським непотребом.
Ницість. Цинізм. Брехня. Знищення цінностей.
Під такими девізами пройшла офіційна частина імені Зеленського. З Сердючкою, голими дупами, брехнею та розповідями про патріотів, які «плутаються під ногами».
Зеленський 16 місяців підряд планомірно знищує всі цінності незалежної України, в тому числі й святий для всіх українців День.
Натомість сотні тисяч людей по всій країні, а особливо більше 100 тисяч на Хрещатику, показали владі що ми можемо святкувати без них. Без тих хто нас всіх зневажає і зневажає Україну.
Пане Зеленський, це була ганьба. І ваші московські «звьозди» і ваші вислови про українців, і ваші погрози «посадок» і все це безсоромне дійство. Але, ми не дали знецінити День Незалежності!
Україна — це МИ! Ми — це Незалежність. І ніхто не дасть спаплюжити наші цінності.
Подивилась на те, що відбувалось сьогодні на Софіївський площі і крім огиди нічого не відчула. Покидьки та й все, що можна ще сказати.
Зібрання малоросів. Брехливий « головнокомандувач», та группа поющие трусы, це всі його друзі. Це хто Вам дав право насміхатися над головним святом країни?? Хто?? Полуголі дівки та заяць з прапором України?? Та нічого в Вас не вийшло, бо ватники не прийшли, а патріоти пішли від Вас в іншу сторону. Весь світ побачить не невдаху президента, а сотні патріотів на Майдані. Так, Ви всі невдахи та потвори.
Поки Ви кривлялися на площі, люди йшли з портретами своїх загинувших рідних. Донька Ярослава Журавля теж була з портретом свого батька-героя, мужнього воіна, котрого Ви не мій президент покинули, коли він помирав. Два різних свята в одній країні. Ганьба Вам
Ну я ж не ханжа совсем. Я не падаю в обморок от сисек и вполне могу допустить ситуацию, когда подобные шлюшки, примерно также одетые (или также раздетые?) придут в храм и мы сможем вести духовные беседы про спасение души и необходимость Евхаристии.
Я спокойно отношусь когда недоразвитые человечки так одеваясь (раздеваясь?) заполняют пустоту своей мелкой душонки.
Тем более без проблем я перенесу подобное у подростков в позднем пубертате.
Но, как же подобное вкурвливает от блядей у стен тысячелетней святыни с жлобским шабашом и топтанием по прапору.
Вот тут мне хочется рвать и метать.
Я ненавижу зе-шваль не по политическим мотивам. Нет там никакой политики вообще. Я их не воспринимаю эстетически и духовно. За постоянное святотатство и топтание по здравому смыслу.
От них беспрерывно исходит мерзейшая вонь, мерзость запустения. Зеленский и иже с ним, это шлюха, рвущаяся на святое место и гадящая там.
Не иначе.
Таких надо брезгливо смывать из брандсбойта.
Музичний номер «квартальника» до Дня Незалежності. Альтернативна версія:

Святкування Дня незалежності від Зеленського в одній фотожабі

Сергій Руденко

 

Поделиться:
Загрузка...