Турецкая Aselsan оснастит украинскую армию рациями

356

Турецкая компания Aselsan переоснастит все боевые части Вооруженных сил Украины своими радиостанциями, пишет журналист издания Минобороны «Народная Армия» Роман Туровец в фейсбуке.

«До 2020-го года все боевые части ВСУ переоснастят радиостанциями турецкой компании «Аселсан». Некоторые воинские части и подразделения продолжат использование «Харрис» [небольшое количество раций американской Harris Украина получила в 2015 году]. А «Моторолы» останутся в подразделениях боевого и тылового обеспечения. Почему так долго, спросите вы? Потребность только одной бригады, на секундочку, около 1500 радиостанций», — отметил Туровец.

Напомним, за право поставить рации для Вооруженных сил Украины конкурировали Aselsan и израильская Elbit. Стоимость контракта оценивается в 32 миллиарда гривен. Официально о выборе Aselsan поставщиком раций не сообщалось.

Довідково:

Компанію ASELSAN було створено у 1975 р. з метою задовольнити потреби турецьких збройних сил Turkish Armed Forces у системах зв’язку за рахунок розвитку національних потужностей і мінімізації залежності від зовнішніх постачальників. Нині ASELSAN займає 58 місце у ТОП-100 оборонних компаній світу и до 2023 г. планує піднятися на 50 позицію. ASELSAN — одна з найбільш потужних компаній оборонно-промислового комплексу Туреччини, що розробляє та реалізує проекти за п’ятьма основними напрямками. Це комунікаційні та інформаційні технології; технології оборонних систем; мікроелектроніка, оптика для засобів наведення і електрооптика; радіолокаційні та радіоелектронні системи; транспортна безпека, енергетика і системи автоматизації.

У 2016 р. об’єми продажу продукції та послугу компанії збільшилися на 36 % у порівнянні з 2015 р, досягнувши показника 3,8 мільярда турецьких лір. У 2016 р. компанія отримала рекордну кількість замовлень на свою продукцію. Обсяг замовлень в рамках укладених контрактів на постачання в найближчі роки досяг 23 млрд. турецьких лір.

Продукція ASELSAN експортується у більш ніж 60 країн на п’яти континентах. Найбільшого прогресу досягнуто у співпраці з Саудівською Аравією, Пакистаном, Азербайджаном, Казахстаном та Йорданією. Станом на травень 2017 р. у компанії ASELSAN працювало 5200 співробітників.

Поделиться:
Загрузка...