Трамп подписал военный бюджет, сотни миллионов долларов — Украине

48

Военный бюджет США на новый финансовый год, предусматривающий увеличение финансовой помощи Украине почти на 700 млн долларов, подписан президентом Дональдом Трампом.

Об этом на своей странице в Facebook сообщает посольство Украины в Америке.

«Совокупный объем средств для помощи Украине в 2019 бюджетном году с учетом 250 млн долларов, ранее выделенных Пентагоном на указанные цели, составляет почти 695,7 млн долларов США», — сообщают дипломаты.

Указанная сумма, как ожидается, будет потрачена на военно-техническую поддержку Украины.

P.S. 

Посол України в США Валерій Чалий (Valeriy Chaly) провів зустріч з колишнім Міністром Військово-морських сил США Дональдом Вінтером, який погодився виконувати обов’язки стратегічного радника з питань реформування оборонно-промислового комплексу України.

Обговорили широке коло питань щодо стратегічного партнерства Україна-США, зокрема кроків, які необхідно здійснити для більш ефективної протидії російській агресії. Дональд Вінтер повідомив про плани відвідати ближчим часом Україну, аби на місці, у взаємодії з причетними українськими посадовцями, визначити пріоритетні кроки, необхідні для реформування вітчизняного ВПК та більш активного залучення американської бізнесу в українську оборонну промисловість.

Домовились продовжити контакти з метою сприяння розвитку двостороннього військово-технічного співробітництва між двома державами.

 

Поделиться:
Загрузка...