Титанік під назвою «Команда Зе» іде на дно

2 747
Відбувається нечувана річ.
На сайті петицій президенту зареєстровано звернення з вимогою закріпити в Конституції посаду голови офісу президента.
Більше того, автори вимагають, що б в разі дострокового припинення повноважень президента його обов’язки виконував не голова Верховної Ради, як то прописано зараз, а Єрмак.
Так так, ви не помилились. Не просто голова офісу, а саме Єрмак.
І петиція вся написана в стилі деферамбів Єрмаку.
Автори наполягають, що «голова ОП за своїми діловими якостями та завдяки ефективному менеджменту являється особою, що найбільше відповідає можливій необхідності виконання даних обов’язків. Зокрема, його знають інші співробітники ОП та виконавчої влади, з ним знайомі міжнародні партнери та лідери інших держав, його вказівки будуть ефективно виконуватись на місцях головами ОДА. Голові ОП не потрібно буде входити у курс справ, оскільки він завжди буває на нарадах Президента, постійно супроводжує його у робочих поїздках, а також ефективно виконує поставлені завдання на міжнародних переговорах…. «
Там є й інші красномовні лізатто, у найкращих традиціях комуністичної партії.
Про що каже нам ця петиція?
Вже навіть в команді Єрмака не сумніваються, що Зеленський не дотягне до кінця терміну, а скоріше і працюють у цьому напрямку, можливо навіть з росіянами.
Очевидно, що іде боротьба між Разумковим та Єрмаком за владу.
Якщо ця петиція буде розглянута, то я не дуже вірю, що Зеленський внесе подібні пропозиції до Верховної Ради.
Але це може зробити хтось інший.
І якщо такі законодавчі ініціативи з’являться у Парламенті, то можна буде сміливо говорити про підготовку державного перевороту.
Пацюки вже відчули, що Титанік під назвою «Команда Зе» іде на дно, і тепер кожен сам за себе.
Як там казав президент:»Я вам ничего не должен»?
Єрмак хоче почати керувати державою з більшими повноваженнями, а не просто на рівні домовленостей.
На сайті президента з’явилась петиція, де пропонують внести зміни до Конституції для того, щоб в разі дострокового припинення повноважень президента України виконання обов’язків глави держави покладалося на главу Офісу президента.
На думку автора петиції, глава ОПУ як в.о. президента буде ефективнішим, ніж глава Верховної Ради, який, згідно з чинною Конституцією, стає в.о. глави держави.
Акцент роблять не просто на голові офісу, а саме на Єрмаку, який він договороспроможний, ефективний менеджер, гарний, сильний, на нього орієнтуються міжнародні партнери та й взагалі професіонал своєї справи.
Зрозуміло, що Єрмак нікому не цікавий з широкої аудиторії, зрозуміло, що це його ж люди і написали. Але важлива одна річ, Єрмак почав переворот в офісі, і тепер йому треба закріпити це на рівні законодавства, щоб вся влада була у нього на юридичному рівні.
Я не здивуюсь, якщо найближчим часом цю пропозицію внесуть в парламент, щоб закріпити на законодавчому рівні.
Команда Зеленського давно розпалась, ніякої монобільшості не існує, фінансові групи почали свою гру. Хтось готує Разумкова, хтось підіграє Єрмаку, а хтось дивиться, хто переможе та потім пристане до переможця.
На президента перестали орієнтуватись, а кожен почав свою власну гру, щоб залишитись в українській політиці.
Ермак осознал, что дело пахнет жареным и в полночь написал на своём FB, что, дескать, Фокин превысил свои полномочия и потому должен уйти. Хотя свои полномочия давно превысил сам Ермак, и далеко не единожды. Кстати, решение об увольнении Фокина озвучил не президент, а глава канцелярии. Что в очередной раз как бы намекает, кто тут настоящий президент, а кто полный ноль. Вот точно так же, через некоторое время, Ермак заявит, что уйти должен Зеленский. Единожды предавший предаст снова. Жаль, Зеленский этого не понимает. Тем острее будет встреча с жестокой реальностью.

Лохторат, durdom.in.ua

Більше 4000 українців захворіло за минулу добу на коронавірус.
Лікарні переповнені.
Медицина не забезпечена.
Виплат медикам досі немає.
Фонд по боротьбі з пандемією порожній.
«В моїй смерті прошу звинувачувати таваріща Зєлєнскава» — не думаю, що нам слід дочекатися такої епітафії на наших могилах.

Поделиться:
Загрузка...