Тіла українських захисників, які загинули в перші години російського вторгнення, вдалося дістати з води в Очакові.
Про це повідомляє ДСНС.
«Водолазам ДСНС лише зараз вдалося дістати з води тіла військових, загиблих у перші години вторгненя в Україну путінської армії. Очаків, Миколаївська область, страшні наслідки «погостювавшого» тут «русского мира» .
Наші рятувальники теж на передовій. На передовій подолання наслідків цієї злочинної війни, розв’язаної кремлівським терористом», — йдеться в повідомленні.



