У мережі опублікований відеозапис, на якому зафільмовані тіла ліквідованих російських окупантів у лісосмузі поблизу Бахмута.
Відеозапис зробив один із українських воїнів, який разом із побратимом йде вздовж лісосмуги на свою позицію. На записі можна нарахувати щонайменше 12 тіл окупантів.
Увага! Ненормативна лексика!