Тепер повна узурпація влади

125
Зеленський перетворює країну на Білорусь-2. Закон про пвсевдоолігархізацію прийнятий в першому читанні. 272 «за».

Симптоматично, що прозелений законопроект підтримали депутати Коломойського та Ахметова: групи «За Майбах» та «Довіра». Це означає, що маємо не боротьбу з олігархами, а узурпаційний олігархічних консенсус.
Це антиконституційно, це незаконно, це просто кидає країну в прірву зеленої диктатури. Це нагадує мені розстрільні трійки у часи більшовицького терору, коли один орган, без суду і слідства може відібрати ЗМІ, позбачити когось майна чи просто призначити неугодного.
Ми продовжуємо пробивати дно незаконнеості. Україна впевнено рухається до путунізму та лукашенізму.
І керувати всіх цим буде «головний олігарх країни». Головний узурпатор…
За «законопроект про оліграхів» проголосували в майже повному складі «Слуга народу» і «За майбутнє». Всі прикормлені нардепи Ахмєтова і Коломойського. Це все що треба знати про цей законопроект, зарубаний головним науково-експертним управлінням ВР.
Рада прийняла закон про олігархів. Це ідіотизм. Він пустий та популістичний. Щоб боротись з олігархами достатньо наявних інструментів. Нам в черговий раз влаштовують шоу 95 кварталу.
Рейтинги Форбс показують, що всі олігархи за Зеленського – збільшили свої статки в декілька разів в порівнянні з минулими роками. Зрозуміло, що вони монополісти, але якщо хочеш боротись, то треба, щоб працювало антимонопольне законодавство.
А так виходить чергова брехня. Групи як ходили в офіс від кожного олігарха, так і ходять, а деякі навіть кабінети собі відремонтували, фракції фінансуються, а в кабмін призначають колишніх працівників тих чи інших фінансових груп.
Це не боротьба, це профанація. І за рахунок РНБО та інших органів, Зеленський просто хоче посилити свою владу, щоб тримати всіх на короткому повідку і щоб тільки йому заносили сумки з грошима!
Цей закон нічого не змінить. Наявні проблеми зелена влада не хоче вирішувати, в економіці провал, в ЗСУ корупція, озброєння не закуповують, на великому будівництві розікрали гроші, ковід фонд розікрали, в соціальній політиці колапс, діра в бюджеті, почали знов торгівлю з РФ.
Зеленський працює не заради України, він прийшов, щоб розікрасти бюджет та посилити своїх патронів! І головне що виборець це проковтне і скаже — молодець!
Semen Kabakaev
Зеленський робить профанацію боротьби із олігархами. Новий закон аж ніяк не послаблює ані Ахметова, ані Пінчука. А Коломойський за Зеленського навіть посилився, бо він отримав у користування «трубу Медвєдчука» через власну компанію Транснафту.
Більше того, є всі ознаки, що Зеленський сам став олігархом, а зараз іде перерозподіл власності.
Те, що закон профанація можно судити з того, що за нього голосують олігархічні фракції парламенту.
Сам же Зеленський стає автократом, бо самотушки рішатиме хто є злісним олігархом, а кого чіпати не варто.
При цьому це абсолютно не піклування про простий народ, бо паралельно Зеленський через свою фракцію збільшує податки майже для усіх верств населення.
Тепер будуть нове підвищене оподаткування для фермерів, фопів та землевласників.
Також Офіс збирається оподаткувати Google та Facebook.
Підвищують податки, а отже і ціни на все: житло, авто, продукти, цигарки та алкоголь.
Зеленський бореться не з олігархами, а з опозицією в обличчі Порошенка і українським народом.

.

ЗАКОНОПРОЕКТ ПРО ОЛІГАРХ-А
Знаєте, я вже готовий визнати, що закон про олігархів ім. президента Зеленського – це витвір мистецтва. Під благим наміром подолати олігархів, Зеленський веде країну саме в те становище, відсутністю якого ми всі пишалися 30 років незалежності – до розвинутого авторитаризму, зразка путінської Росії. Не вірите? Дивіться самі.
Головне науково-експертне управління Верховної ради надало свої висновки щодо «законопроекту про олігархів». Від читання тих висновків без перебільшення голова йде обертом.
По-перше, закон не заважатиме олігархам фінансувати політичні партії. Створюєш десятки ФОПів «Роги і копита», які торгують сміттям з офшорами і фінансують партію – і життя чудове.
По-друге, експерти ВР пишуть, що законопроект не має запобіжників проти вибіркового застосування процедури визнання олігархом певної особи. Тобто – олігархом призначать кожного підприємця, який не сподобається Зеленському і ОПУ.
По-третє, закон не обмежує кількість осіб які можуть бути визнані олігархами. Треба буде – визнають сотні тисяч осіб. Бо так захочуть в ОПУ.
По-четверте не передбачена ніяка відповідальність за не надання олігархами щорічної декларації про їхні фінанси. Тобто надавати вони таку мусять лише якщо самі захочуть.
Окрему увагу приділено тому, що називати бізнесмена олігархом мусить РНБО – консультативний орган при президенті України. РНБО у нас і так вже СБУ, прокуратура і суд в одній особі, тепер воно ще набуде влади оголошувати бізнесменів «ворогами народ…» , вибачте, олігархами.
Науково-експертне управління ВР нагадало, що з олігархами боротися треба шляхом демонополізації і створенням економічної конкуренції. Важелі для цього Зеленський мав від першого дня президентства – Антимонопольний комітет і сузір’я антикорупційних органів створених за президента Порошенка. Проте, в реальності боротьба з олігархами виглядає так, що за 2020 р. коли країну катував КОВІД і коли впав ВВП, олігархи збагатіли хто у 1,8 рази (Коломойський), а хто у 2,7 рази (Ахмєтов). Додати нічого.
Очевидно, за «законопроектом про олігархів», олігархом назвати можна буде того, кого побажає назвати таким Офіс президента. А найлегше назвати олігархом буде того, чий бізнес оформлений офіційно, а не захований у офшорах. Наприклад Коломойського олігархом назвати буде нереально, офіційно він володіє лише медіа-холдингом «1+1». За звітністю – ніяк не прибутковим. Натомість легко буде назвати олігархом Петра Порошенка – бо він своїх активів не приховує.
Науково-експертне управління ВР не радить законопроект про олігархів на голосування, як такий що порушує зразу низку норм конституції. Проте можна чекати, що в сесійну залу законопроект винесуть і за нього голосуватимуть. Ми маємо вже прецедент – виведення з під тендерних процедур ПрозоРРо проекту на будівництво Київського обхідної дороги (100 мільярдів) та святкування дня Незалежності (5,4 мільярди), які не ухвалив профільний комітет ВР. Але їх проголосували і прийняли. Законами ЗЕкоманда крутить як шахрай торбою.
Очевидно, законопроект про олігархів – це інструмент розправи ОПУ з політичними противниками, незалежно від їхніх статків. Логічним кроком після прийняття такого витвору мусить бути коронація і формування королівської династії Зеленських. Цей законопроект зробить те, чого не зумів зробити Янукович – породить супероліграха. Одного. Всі решта залишаться при своїх статках і активах – в разі, якщо вони не втручатимуться в політику і заноситимуть в ОПУ відповідні знаки поваги в доларовому еквіваленті. Як у Росії Путіна.
Незрозуміло лише. Помаранчева революція і Революція Гідності – невже вони були для цього?
Поделиться:
Загрузка...