Танки ЗСУ відправляються на міжнародні танкові змагання країн НАТО

276

Волинські воїни танкісти з 14 окремої механізованої бригади їдуть захищати честь України на міжнародних танкових змаганнях країн НАТО – «Танковий виклик сильної Європи-2017» (Strong Europe Tank Challenge 2017), які відбудуться на полігоні Графенвер (Grafenwöhr) у Німеччині.

Один із танкових взводів механізованої бригади з Володимира-Волинського неодноразово визнавався найсильнішим в Україні. Так у серпні 2016 року танковий взвод 14 окремої механізованої бригади оперативного командування «Захід», під командуванням капітана Романа Багаєва, став кращим у Сухопутних військах, а у вересні того ж року — у Збройних Силах.

На відміну від більшості суперників, з якими доведеться змагатися у Німеччині, волиняни на своїх модернізованих Т-64 мають за плечима не лише досвід баталій на полігонах, а брали участь у запеклими боях на Донбасі, причетні до звільнення Лисичанська, Сєвєродонецька, Рубіжного, Мар’їнки, Красногорівки, билися за Савур-Могилу та Дебальцеве.

Сьогодні під контролем командувача військ оперативного командування «Захід» генерал-майора Олександра Павлюка, було здійснено завантаження техніки та матеріальних засобів, які будуть задіяні під час проведення змагань.

Нагадаємо, що у минулорічному Strong Europe Tank Challenge переміг підрозділ з Німеччини на Leopard 2A6, друге місце зайняла Данія на Leopard 2А5, третє — підрозділ з Польщі, який також виступав на танках Leopard 2А5. Примітно, що США які виставляли два взводи на танках M1A2 Abrams, у число призерів не увійшли.

ukrmilitary.com

vk.com/1militarists

Поделиться:
Загрузка...