Світові ЗМІ: Зеленський любить дупу Трампа(лизати)

713

Сором за владу стає регулярним: тепер світові ЗМІ дружно пишуть, як Зеленський, за словами Сондленда, любить дупу Трампа. Це нон-стоп комік-шоу на Банковій треба припиняти, весь світ уже дивиться, як на придурків.

Volodymyr Ariev

P.S.

Прошлась по мировым СМИ. Ну что, поздравляю, полтора месяца прошло, как мировые СМИ был полны Моникой Зеленски, теперь на всех передовицах: «Лидер Украины любит зад Трампа»(лизати). Дякую, дуже дякую, 73%, ви знов зробили нас разом.

Светлана Самборская

Фак(т) перший. У Конгресі за зачиненими дверима допитали співробітника Держдепу США Девіда Холмса. Він повідомив про дзвінок між Трампом та американським послом в ЄС Гордоном Сондландом, під час якого останній заявив, що Зеленський «заглядає вам до рота» (в оригіналі «loves your ass» — любить вашу дупу) і зробить «все, що ви його попросите».

Фак(т) другий. Погоджена дата саміту у Нормандському форматі — 9 грудня. Відповідаючи на одне із запитань щодо цієї зустрічі, Лавров заявив: «Це стало можливим завдяки тому, що Путіну вдалось переконати Зеленського піти назустріч Донбасу.» Читай: виконати кремлівські хотєлки.

Я не голосував за Зе, але чому так соромно МЕНІ? Після двох Майданів був впевнений, що в Україні живуть сильні, розумні та самодостатні люди. Куди вони поділись сьогодні і чому настільки спокійно спостерігають, як українського президента (я наразі не про прізвище, а про посаду) тримають у світі за трампівську та путінську підстилку одночасно? І чи можна його з легким серцем відпускати у Париж, де він, у кращому випадку, виконає роль українського «експерта» на російському телебаченні, а у гіршому, продовжить робити те, чим займався останні 15 років — зображати пародію на президента. І це після того, як від одного прізвища Порошенка у Путіна розпочинався нервовий тремор, а Україна з пристойною швидкістю рухалась в сторону Євроатлантичних структур.

Як ящірка залишає свій хвіст, коли в нього вчепляється хижак, так і ми вимушено залишили частину свого тіла для того, щоб вижила ВСЯ Україна. Наразі ж таке враження, що нам знову хочуть пришити старий хвіст та ще й навішати на нього тонни скрєп, лопат з блінами та кремлівських забаганок.

Вистоїмо? Авжеж, і хвіст новесенький відросте. Просто як біатлоніст, що дає маху при пострілі і робить штрафне коло, так і ми періодично кружляємо по закапелках, хоча могли й стріляти влучно, й рухатись швидко. Але такі ще в нас пороблені біатлоністи — що тут вдієш.)

9 грудня має шанс стати точкою неповернення для цієї влади, і треба, щоб вона це зрозуміла. А от що чекатиме Вову на батьківщині після Парижів — лавровий вінок чи йолка, залежить не тільки від нього, але й від нас. Morning, бандерівці!

Helgi Sharp

ГНЕВ ZHОПОЛИЗА ИЛИ ЧТО ПРОИСХОДИТ

Итак, полностью провалив внешнюю политику и удостоившись от посла США в ЕС Гордона Сондленда в его разговоре с Трампом высокого звания «zhополиза», Зеленский принялся за погром экономики.

Результаты: донорское кредитование Украины заморожено, ежедневно проводятся рейдерские атаки на государственные банки и частные компании-крупнейшие экспортёры, инвесторы бегут от нестабильности и поборов. Каждую неделю растёт внешний долг, набухает пузырь ОВГЗ, транснациональная организованная преступность готовится к захвату земельных участков размером с европейские страны.

Принят полностью выморочный бюджет, предполагающий дальнейшее увязание в долгах и массовые увольнения бюджетников в исторических масштабах. Ликвидирована 13-я пенсия, законная индексация пенсий под сомнением, а в здравоохранении настал полный паралич.

Неудивительно, что депутаты от «Слуги Народа» решили урвать и себе кусок пожирнее, мол, живём один раз. В Раде разоблачена схема централизованной политической коррупции, чего не было со времен Януковича — ведь при условии сохранения свободных выборов, 90% из них больше никто никуда не изберет.

Именно этим моментом и озаботился секретарь по идеологии Бородянский, предложив, по российскому образцу (в прошлом Бородянский — корпоративный служащий «Альфа-банка»), ликвидировать в Украине свободу слова и печати, вернув советские законы, долженствующие защитить Зеленского от критики, а журналистов заставить ходить за ярлыком в его рейхсминистерство.

До этого даже Янукович не додумался, с Герман и Шуваловым. С подобных покушений, как известно, начинались обе предыдущие украинские революции. Желание закрыть украинцам рты понятно — генерируемые властью хаос, нищета и капитуляция — обвалили рейтинги партии zhополизов, власть агрессивных недоучек больше не поддерживается большинством, уронившим глазные шары на платёжки.

Вторая половина ноября выводит ситуацию на новый виток обострения.

Реклама: сможет ли сдающий жильё иностранцам Зеленский избежать сезонного подорожания авиабилетов в Ростов? Только если купит их прямо сейчас! Служба такси Минского аэропорта.

Max Mykhaylenko
Поделиться:
Загрузка...