Свідкам розіп’ятого Сенцова в трусіках

114
Давайте я розкажу свідкам розіп’ятого Сенцова в трусіках чому випади в його бік справедливі і чому ця історія зовсім не про сектантство ПП, а навпаки про присідання секти «Абинепорошенко»

Перше:
Тому що Сенцов не має права на на критику Порошенка з усіх можливих точкок зору:
а) тому що Сенцов не знає і знати не може що було в час правління Порошенка. Про які оцінки тоді може йти мова?
б) тому що Сенцов проти Порошенка ніхто. «Сперва добейся» — це абсолютно той випадок. Бо на яких таких підставах/діях/досвіді Сенцова базується його критика? І чи має він хоч мінімальне поняття в управлінні хоч чимось, не кажучи вже про країну. Одного такого вже вибрали, казав що побудував успішний медіа-холдинг, виригуєм досі.
в) тому що Сенцов, навідміну від Порошенка, не зробив для цієї країни нічого. Навпаки, він винен країні, владі, громадянам, працівникам спецслужб за те що він тут зараз.
А міг би і мав би робити. Не влізаючи в політичні срачі, не породжуючи їх, а власним прикладом демонструючи іншим країнам що у нас йде війна з окупантом, нагадуючи їм неприємну для них правду.
Друге:
Тому що розказувати що і хто має робити, бо ти так вважаєш (при тому що ти в цьому нуль і до цієї людини ти відношення не маєш) — це вже ознака двбйба, чого б це не стосувалося.
Третє:
І головне.
Проблема Сенцова і йому подібних, звісно ж, не в Порошенку. Проблема в них самих. В невмінні, нездатності, в лицемірстві, в багатьох інших рисах, їх особистих, їх оточуючих.
І навіть якщо б Порошенко і ЄС пішли на пенсію, вони б все одно проіпали. Бо в цьому і полягає їх суть.
Не в тому щоб щось робити і добиватись, а в тому щоб нити і шукати винного.
В ніхрена їм в цьому не поможе
Більше того: результати на табло. І можна прікалуватись з «старого» «неповороткого» «з застарілими методами» Порошенка, розказувати які ми умні, нові, модні, Гарварди бачили за Машині і Пінчукові гроші з продажу труб росіянам, але ви ніхя не показали на відміну від такого неповороткого Порошенка.
Може тому що ви просто лицемірне гуано, яке нічого не може крім кидатись тим самим гуаном?
Олег Сенцов предлагает уйти Порошенко на пенсию, потому что у него большой антирейтинг и дать возможность другому. Но кому?
Ведь тем не менее у Порошенко самый большой на сегодня рейтинг среди оппозиции. И мне не понятно, кому должен поступиться Порошенко?
Кто у нас сегодня такой мощный лидер с ресурсами (финансовыми в том числе), ораторскими способностями (ну чтобы не бэкать), личными контактами с международными партнерами, мощной политической силой, проукраинской?
Кому поступиться? Игорю Палице (Коломойскому)?
Или Вакарчуку, который снова сбежал в самое сложное время, потому что к власти не пустили, а оппозиционером быть не столь выгодно…
Можно имя узнать, Олег? Или пусть Порошенко идет таки на пенсию, и будет у нас беззубая оппозиция, как в России или Беларуси.
Два дня не открывал ФБ. А тут уже Подоляк рассказывает о равнодушии Зеленского к Порошенко (ага, верим…)) и заявляет, что Пятый президент должен уйти из политики.
Да что ж такое! Как только рейтинг ЕС перегнал рейтинг ОПЗЖ и практически догнал «слуг», из каждого утюга слышны голоса, о том, что Порох должен уйти.
Знаете что, Оля Полякова, Верка Сердючка, Юрий Лоза, мама Римма, папа Саша, дядя Юзик и прочие, чья очередь высказаться по этому поводу… Порох — единственный политик в Украине, который умеет собирать камни, брошенные в него, и строить из них новый пьедестал. Становясь при этом только сильнее. Перетопчетесь…
Поделиться:
Загрузка...