Суд зобов’язав завод «Укроборонпрому» виплатити РФ понад 2 млн грн

98
Господарський суд Хмельниччини задовольнив позов російської літакобудівної корпорації «МиГ» і зобов’язав стягнути з українського «Красилівського агрегатного заводу» понад 5 млн рублів

Про це повідомляє прес-служба «Укроборонпрому«.

Господарський суд Хмельницької області підтримав країну-агресора і став на бік Росії у суперечці між «Красилівський агрегатний завод», що входить до складу «Укроборонпрому», і «Російською літакобудівною корпорацією «МиГ», йдеться у повідомленні.

Зазначається, що суд повністю задовольнив позовні вимоги росіян і присудив стягнути з українського підприємства на користь російської компанії понад 5 млн рублів, що становить 2 млн 99 тис. 458 грн.

Прес-служба наголошує, що рішення господарського суду повністю суперечить указу президента України № 82/2019 про введення в дію рішення РНБО від 19 березня 2019 року  «Про застосування, скасування та внесення змін в персональні спеціальні економічні й інші обмежувальні заходи».

Зазначеним указом АТ «Російська літакобудівна корпорація «Миг», включено до списку юридичних осіб щодо яких застосовуються санкції відповідно до вимог закону України «Про санкції».

В ДК «Укроборонпром» повідомляють, що оскаржуватимуть рішення Господарського суду Хмельницької області у суді вищої інстанції.

Поделиться:
Загрузка...