Суд избрал меру пресечения нардепу Федыне из-за угроз Зеленскому

100

Во время заседания во вторник, 10 марта, Печерский районный суд Киева избрал меру пресечения народному депутату от «Европейской солидарности» Софии Федыне, подозреваемой в угрозах убийством президенту Владимиру Зеленскому, передает УНН.

В частности, суд удовлетворил ходатайство прокуратуры и избрал Федыне меру пресечения в виде личного обязательства до 12 апреля 2020 года.

Теперь народная избранница должна по первому требованию являться к следователю, прокурору или в суд, не покидать пределы Киева и области, а также уведомлять о возможной смене места жительства и работы.

Ранее по данному делу Печерский райсуд избрал меру пресечения волонтеру Марусе Зверобой. Ее обязали носить электронный браслет и сдать загранпаспорт.

P.S.

Сьогодні Софії Федині обиратимуть запобіжний захід. Символічно, що це припало саме на Шевченківські дні. Нашого поета відправили у заслання, зокрема, через особисту критику царя та наявних в імперії порядків. Нині нам доводиться стикатися з тим, що у демократичній країні президент, який ще вчора будував свою кар’єру коміка на тому, що висміював політиків, уявив себе непогрішним царем, якого заборонено критикувати. Не лише критикувати, а й казати правду. Бо правда для нього дуже непідходяща, тому чути її він не збирається.

Як ми дізналися з нещодавнього інтерв’ю, Зеленський сам би не дуже церемонився, обираючи методи боротьби з критиками особисто. Але ж не можна. Демократія як ніяк. Демократія безчестя, яка тримається на особистих страхах і хотєлках головного потерпілого країни. Варто розуміти, що зі слів і невдалих жартів, це уже давно переросло у реальні переслідування опозиції та усіх неугодних критиків. Тому наш обов’язок — підтримати Софію Федину сьогодні, інакше завтра прийдуть по нас. Кожна дія, яка не отримає нашого спротиву, сприятиме зростанню авторитарних замашок цієї влади.

Олексій Гончаренко

Ведь как оказалось на сегодняшнем судилище, потерпевший сам, СОБСТВЕННОРУЧНО, написал заявление на Софию Федыну, так напугавшую его до икотки своим видосиком. Еще раз: СОБСТВЕННОРУЧНО. Понимаете, да? Сидел такой, высолопывши языка набок, ножками болтал под столом, до пола не доставая, и старательно, сверяясь со словариком, писал по слогам: «Я, его сияйшество ху*еграй первый, официально заявляю, что не сплю, не ем, сутками икаю и ссусь, бо боюсь. Сделайте что-нибудь, потому что вешать нельзя, мамка не велит, а что ещё делать, я не знаю».

Алла Комарова

У матеріалах суду по справі погроз життю президенту України Володимиру Зеленському виявилося, що він власноруч написав заяву на депутата від «Європейської Солідарності» Софію Федину.

Про це суддя оголосила під час судового засідання, трансляція якого велась на Еспресо.TV.

Перераховуючи матеріали справи, суддя, крім всього іншого, назвала також і копію заяви потерпілого.

Також про це повідомив на своїй сторінці в Facebook народний депутат України VIII скликання, телеведучий Сергій Висоцький.

“Суддя щойно оголосила, що в матеріалах справи є заява Зеленського В.О. Це правда, воно існує. Так, Президенту не було чим більше зайнятися, окрім як бігати по кабінетах ДБР і писати заяви на дівчат“, – написав Висоцький.

Як відомо, Софія Федина та Маруся Звіробій підозрюються в тому, що вони “діючи за попередньою змовою … висловили усні погрози вбивством щодо Президента України Зеленського В.А.”. Йдеться про те, що 26 жовтня минулого року, після того як було оприлюднено запис різкої розмови президента Володимира Зеленського з добровольцями в Золотому (Луганська область), блогер-волонтер Маруся Звіробій опублікувала відео, на якому вона та Федина розкритикували Зеленського за таку поведінку щодо ветеранів та  бійців.

“Товариш президент думає, що він безсмертний… Там випадково може вибухнути граната, там обстріли бувають випадково. Було би найкрасивіше, щоб це все сталося під час московських обстрілів, коли дехто знову в білій сорочці припреться на передову”, – сказала Федина.

 

 

Поделиться:
Загрузка...