Новий законопроєкт про мобілізацію передбачає жорсткі заходи, проте інакше війну не виграти.
Про це заявив спікер Верховної Ради Руслан Стефанчук в ефірі телемарафону, передає ЛігаБізнесІнформ.
З огляду на те, що законопроєкт тільки надійшов, він ретельно вивчається фракціями в парламенті та «дуже ретельно» вивчається у комітеті, зауважив він.
За словами Стефанчука, звісно, будуть і дискусії, оскільки деякі питання щодо законопроєкту вже викликають певний диспут у суспільстві.
«Але ми повинні для себе чітко зрозуміти одну річ, що війну може виграти тільки єдність українців. Не можуть бути громадяни України, які глибоко переживають за майбутнє України, потягуючи там каву у Відні. І, врешті-решт, ми повинні зрозуміти: так, це жорсткі заходи. Але, повірте мені, що роликами з псом Патроном цю війну виграти неможливо», – сказав спікер.
Абсолютно згоден з паном спікером — «роликами з псом Патроном війну виграти неможливо» (с)
І роліками Арєстовіча та «бріфінгами» Лещєнка було не виграти, уявіть собі, хоча ви рік намагались.
І Подоляком з його позітівними теж не виграти; і дописами Безуглої тим більше.
І «єдиним» з мільярдами на серіали про гівно, і «гумористичним контрнаступом» та навіть «поверненням легендарної «Ліги сміху» війну не виграти.
Але якось довго все це доходить — і то тільки коли зелені окуляри вчергове ламаються склом всередину.
Думати будемо?

.
Цей тіпок розповідає про необхідність репресій в новому законі про мобілізацію, бо «роліками з псом Патроном ми війну не виграєм».
Угу, зате виграєм роліками Олени Кравєц за 27 мільйонів.
Та ні, не виграєм ми війну з цим тіпком у владі. А тим більше не виграєм з його патроном, який і крутив роліки з псом Патроном 2 роки. Бо лише на фоні собачки Арахамія в спортівках і Зеленський з руками в карманах у Бучі не виглядають, як злодійкуваті паразити.
Убили довіру і патерн героя у суспільстві і тепер розповідають, що треба репресії.


ПУСТИЛИ ДУНЬКУ В ЄВРОПУ
(НА НАЙВИЩУ ПОСАДУ В КРАЇНІ)
В чому Зеленський рекордсмен, то це в негативних показниках.

Якщо під час пандемії Україна була рекордсменом по смертності, то зараз Україна серед рекордсменів по кредитах.

Зеленський може з впевненістю заявити, що Україна ВПЕРШЕ завдяки йому стала рекордсменом по запозиченнях, бо ВПЕРШЕ наш держборг в 2023 році склав 131,94 млрд дол. і перевищив 80% ВВП.
Це на 53 млрд. доларів більше, ніж було на момент інавгурації Зеленського, або в 1,7 разів більше, ніж за ненависного Порошенка, за якого держборг не збільшився.

А на 2024 рік слуги прогнозують, що держборг перевищить 100% ВВП.

Тобто ми живемо за рахунок податків громадян інших країн.

Свій гумор про Україну повію Зеленському варто адресувати собі, бо без нього Україна зменшувала держборг з 80% ВВП до безпечних 50% ВВП, а тепер бикувата кварталівська команда кричить:
Рятуйте, бо немає що красти.
Як зазначає Bloomberg «Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль попросив екстреної зустрічі з міжнародними донорами, оскільки Київ зіткнувся з «надзвичайно високою невизначеністю» щодо свого бюджету у 2024 році.»
~~~