Стала відома сума втрат від газового контракту 2009 року

66

В цілому, Юля у 2009 році підписала контракт на 127 мільярдів доларів потенційних збитків. Це сума розміром у ВВП України. І після цього є ще люди, які готові за неї голосувати.

«Десять років тому за домовленістю прем’єр-міністрів Юлії Тимошенко та Володимира Путіна «Нафтогаз» і «Газпром» підписали контракти на постачання і транзит газу, завдяки яким Україна безповоротно втратила 32 мільярди доларів.

Ця цифра складається з переплат, штрафів та інших компонентів, які є наслідком саме контрактів 2009 року. В перерахунку на кожну українську родину це приблизно 61 тисяча гривень.

«Якщо говорити про те, що вдалось врятувати, завдяки Стокгольмському арбітражу, це 94,7 мільярдів доларів. Головний елемент цієї цифри — це take of pay, так само там є переплати, а також інші доплати і нарахування. В перерахунку на кожну родину ця цифра складає приблизно 177 тисяч гривень», — розповів Коболєв.

P.S. Коболев озвучил размеры ущерба от газовых контрактов 2009 года: 32 миллиарда долларов безвозвратных потерь и почти втрое большую сумму того, что удалось спасти с помощью Стокгольмского арбитража.
Эти цифры — шок даже для меня, который неплохо в теме

Karl Volokh

Поделиться:
Загрузка...