На території Курської області РФ підрозділи Сил спеціальних операцій ЗСУ взяли в полон 14 російських загарбників, зокрема трьох офіцерів.
Про це бійці повідомили у телеграм-каналі.
«Упродовж останніх декількох днів взяли в полон 14 російських військових, в тому числі й трьох офіцерів, на території Курської області РФ.
Оператори ССО проводили серію спеціальних дій на Курщині. Під час низки вогневих контактів з противником, воїни змушували ворожі війська здаватися в полон», — йдеться у повідомленні.
У результаті спланованих та злагоджених дій також було ліквідовано близько 30 військовослужбовців противника.
«Задачі виконані без втрат. Всі військовополонені вже дають свідчення», — додали у ЗСУ.
На одному з найгарячіших напрямків оператори 3 полку ССО зачистили частину населеного пункту від окупантів
В ході операції група зайшла в село, та перевірила всі будівлі та укриття. Під час зачистки оператори ССО знищили кількох окупантів армії рф і вилучили засоби звʼязку.
Це дало змогу підрозділам Сил оборони і тактичним групам 3-го полку ССО просуватися далі, виконуючи наступні завдання.