США та Саудівська Аравія уклали угод на майже 360 мільярдів доларів

175

У рамках візиту президента США Дональда Трампа до Саудівської Аравії було підписано угод на загальну суму близько 360 мільярдів доларів, повідомили в Білому домі. З них майже 110 мільярдів — військові контракти.


Сполучені Штати Америки та Саудівська Аравія уклали угод на сукупну суму близько 360 мільярдів доларів. Про це у суботу, 20 травня повідомив, речник Білого дому Шон Спайсер у мікроблозі в соціальній мережі Twitter. Угоди було укладено під час візиту американського президента Дональда Трампа до Королівства Саудівська Аравія.

За даними офіційного представника Білого дому, 109 мільярдів доларів підписаних контрактів припадає на військові замовлення. Решта 250 мільярдів — «комерційні інвестиції», що мають створити «сотні тисяч» робочих місць у США. Шон Спайсер також повідомив, що досягнуті домовленості щодо військових контрактів — найбільші за всю історію експорту американських озброєнь до однієї країни.

Новітнє озброєння проти «іранських погроз»

США продадуть Саудівській Аравії 150 гелікоптерів Blackhawk
Трамп розпочав своє перше закордонне турне з Саудівської Аравії
Водночас видання The Washington Post повідомило з посиланням на власні джерела в Білому домі, що американські підприємства військово-промислового комплексу продаватимуть Саудівській Аравії серед іншого кораблі для берегової охорони, танки та бронетехніку, ракети, вибухівку та найновітніші американські комплекси протиракетної оборони THAAD.

За словами одного зі співрозмовників інформагенції Reuters, що представляв Білий дім та виступав на умовах анонімності, ця озброєння призначені для «довготривалої підтримки безпеки Саудівської Аравії та регіону Перської затоки» з огляду на «іранські погрози». Нагадаємо, серед іншого Саудівська Аравія домовилися з американською компанією Lockheed Martin про продаж 150 гелікоптерів Blackhawk Саудівської Аравії.

Валерій Сааков

Поделиться:
Загрузка...