Спуск на воду десантно-штурмового катера “Кентавр”

166

Нарощуємо потенціал ВМС. Наші оборонні підприємства вкотре доводять, що здатні виробляти конкурентоспроможну та надійну техніку.

Цей катер повністю спроектовано та збудовано в Україні, його характеристики відповідають кращим світовим зразкам, незважаючи на це, він має значно нижчу вартість.

“Кентавр” здатний рухатися зі швидкістю 40 вузлів, броньований, може перевозити 36 морських піхотинців зі штатним озброєнням, достатнім для організації на березі опорного пункту. Катер має потужне озброєння: реактивну систему залпового вогню та 2 бойових модулі з крупнокаліберними кулеметами та гранатометами, які за рахунок системи стабілізації можуть вести прицільний вогонь, не зменшуючи швидкості руху катера, що значно підвищує його бойовий потенціал, безпеку та мобільність десантного підрозділу.

Військова техніка, що надходить до ВМС — катери, озброєння тощо, дозволяють виконати рішення РНБО України щодо збільшення нашої військової присутності в Чорному та Азовському морях та надійно захистити морські кордони України.

Олександр Турчинов

Внутрішня компоновка штурмових катерів “Кентавр”

Короткі технічні характеристики катерів типу «Кентавр»:

Водотоннажність: 47 тонн (повна)

Довжина, найбільша: 24,3 м

Ширина: 4,8 м (найбільша)

Осадка: 1,0 м (максимальна)

Автономність: 5 діб

Екіпаж: 4 особи

Максимальна швидкість: до 50 вуз.

Дальність плавання: не менше 500 миль (11 вуз.)

Десантомісткість: до 32 осіб

mil.gov.ua

Поделиться:
Загрузка...