Невдовзі до позицій бойових бригад вирушать:
— багато FPV-дронів, зокрема на оптоволокні;
— денні та нічні «Мавіки»;
— екскаватор;
— мобільна зарядна станція;
— мобільний шиномонтаж із модулем RunFlat на базі двох контейнерів;
— пересувні авторемонтні майстерні;
— евакуаційні та штурмові квадроцикли;
— РЕБ «Шатро»;
— зарядні станції;
— «Старлінки».
І ще поїде перша партія детекторів дронів «Аспірин 2.0», здатних засікати у тому числі ВПФ-дрони та відсікати радіо-шуми. «Аспірін-2» це розробка «Справи громад», саме вони налагодили його створення і випуск.
Все це поїде на фронт завдяки вам. Всім вам. Бо так, половину всього вантажу обплачує Петро Порошенко, але друг оплачуєте всі ви. Майте на увазі, в цьому проекті ви з Порошенком повноцінні партнери.


А нічого, що Порошенко і «Справа громад» надали допомоги ЗСУ на суму більше ніж 6 млрд грн, основна сума — це гроші Петра Олексійовича?
Але бидло сидить, рже…