Слуги народу вітають свого головного спонсора

173

(Записано Студией «Квартал 95» 13-го февраля 2017-го года в день рождения Игоря Коломойского.)

Из комментариев:
— Весь ролик ждал, когда же встанут на колени…
— В этом видео вся суть успешных молодых лиц которые «сами все сделали»…
— «С Коломойским у нас вообще никакой связи». Помню как рассказывали, что напрямую они не общаются, что они субподрядчики подрядчиков субподрядчиков и ещё литры подобной росы:
— А теперь этот клоун стал препездентом и отрабатывает это бабло по полной. А баллом правит правая рука Коломойского — Богдан.
— Но даже без привязки к нынешним событиям, это же днище полное. Так лизать — это же просто треш. За кого вы, идиоты, проголосовали? У вас чувство собственного достоинства есть вообще?
— Именно так Президент будет ставить на место всех олигархов. К ногтю всех. Сказал как отрезал. Моща державная.
— Верьте в сильного и независимого Зепрезидента и дальше, он хоть со своим цирком бабки отобъёт свои, а вам наверное скоро будет стыдно и паспорт свой украинский где-то за рубежом показывать. Жить лучше мы точно не станем, зато сватов насмотримся со слугой народа. Сказочный буратино и то умнее прохаваного и и не единожды контуженного в интернет битвах украинского избирателя. Вы «це змогли разом…»
— Так а где фирменные «даю вам 24 години»? Или Игорь Валерьевич за такое…
— Ну то есть их просто взяли за яйца и держат. Иногда придавливают, когда нужно.
— Могу себе представить что ждет украинцев, если даже эти клоуны себе зарплату у бени выпрашивают…
— Игорь Валерьевич я смотрю уже начал понемногу показывать смердам — кто в доме хозяин. Вообще, я рад, что это рабы Бени, бо в Бени ж столько записано переписано, ещё не такое увидим. Я жду серии по кокс, крек, шлюх и главного Зелибоба…

Тётя Роза
Против одного Вовки Украина устояла.
Против двух Вовок будет потрудней.
Но, думаю, устоим.
Деваться некуда.

Alexei Romanov:
Особливості національної політики
Тільки що, французьке агентство журналістських розслідувань Фікус.інфо, повідомило сенсаційну новину!

Як говориться в повідомленні, вчора, пізно ввечері, президент Макрон прийняв представників руху «жовтих жилетів» які, в ультимативній формі, зажадали від Макрона різкого посилення боротьби з знахабнілою французькою корупцією.

«Жовті жилети» дали М.Макрону двотижневий термін на виконання їхніх вимог і погрожували, в разі неприйняття дієвих заходів — «третім Версалем». Як повідомляє далі джерело Фікуса.інфо, сьогодні, рано вранці, за своєю ініціативою, Макрон подзвонив для консультацій виконуючому обов’язки президента України, пану Володимиру.

Розмова тривала близько десяти хвилин. Потім вони зателефонували ще раз близько восьмої вечора. І ось, буквально кілька хвилин тому, на прес конференції, Макрон заявив про кардинальні заходи по боротьбі з корупцією у Франції.

1) З огляду на те що Париж виявився наскрізь просякнутий корупційними зв’язками, я видав указ про перенесення столиці Франції з Парижа в одне з містечок на узбережжі Біскайської затоки.

2) Фінансування перенесення столиці покласти на міністерство фінансів Франції.

3) З огляду на те що в Єлисейському палаці створилася гнітюча атмосфера і він наповнений примарами минулого, я розпорядився перенести звідси мою резиденцію до Лувру.

4) Будівлю Єлисейського палацу з прилеглими будівлями віддати управлінню музеями Франції і перенести туди експонати Лувра.

5) Фінансування переїзду покласти на міністерство фінансів.

6) Територію Франції розділити на чотири регіони між найбагатшими людьми Франції та покласти на них відповідальність за корупцію в закріплених за ними регіонах.

7) Створити в кожному з чотирьох регіонів «держави в планшеті», за рахунок коштів керуючих регіонами.

8) Моєму особистому кухарю Ж.Фюнесу присвоїти звання капрал і призначити його в СБФ відповідальним по боротьбі з корупцією.

9) Ж.Фюнесу доповісти про результати боротьби з корупцією в найкоротші терміни!

Дмитрий Чекалкин

Спостерігаю як день за днем втілюється в реальність брехня гівноїдів.

В 2014 вони кричали про загрозу свободи слова, зараз сидять тихо і хвалять зелепупу в цензурованих новинах.
В 2015 вони кричали за плани Мореля і що Петро зливає Широкине, сьогодні зелепупа зливає реально Станицю
В 2016 вони кричали за «торгівлю на крові», зараз пінчук після відводу військ, отримує можливість експортувати труби в Звіконсцякивиливастан.
В 2017 вони кричали за антикорупційний суд, мріяли про його створення, щоб він був незалежним від Петра, а зараз заткнули рота і спостерігають як суди дружненько лягли під власника зелепупи і плодять антидержавні рішення
В 2018 вони кричали про узурпацію і олігархів, а зараз збираються голосувати то за партію клоуна, то за партію ортіста, дозволяючи олігархам узурпувати владу.

Весь цей час вони кричали про зубожіння, бідність, голод.
Чекати залишилося не довго

Mason Lemberg

Поделиться:
Загрузка...