Скандал с НАТО: Верещук получила жесткий ответ

77

P.S.

Почему НЕЛЬЗЯ опускать руки.
Почему НАДО продолжать бороться. Писать. Говорить. Ходить на акции.

Пример:
После бурной негативной реакции (в соцсетях, сми, и не только) на слова представительницы «слуги народу», что, де «в НАТО нас никогда р@ссия не пустит» — эта же представительница в интервью censor,net распинается, мол «я не это имела ввиду. меня не так поняли».

Помните — «мажорики — беспредельщики».
Но, «у мажориков — кишка тонка» (даже по сравнению с Яныком и компанией)
Просто это необходимо помнить. И они пойдут НАСТОЛЬКО далеко — НАСКОЛЬКО гражданское общество (+ сми, политики, активисты, волонтеры и так далее) а также Западные партнеры — позволят им зайти.

Времена меняются. Рано или поздно. «It won’t last forever. Nothing does»(c) И чем меньше развалят — тем меньше потом придется восстанавливать.
Потому стоїмо.

Аллан Левітов

 Чому ти так мало пишеш останні дні, чому не реагуєш на ганебні дії влади? — запитав у Месенджері мій знайомий.
І я не знаю, що йому відповісти, бо давно виписався. Весь жах, який зараз коїться у нас на очах, я передбачив і попередив про нього стільки разів за останні пару років, що ніяких слів і емоцій у мене не залишилося.
Можливо, я не писав сотню разів про те, що ніхто не зменшить населенню тарифи, бо це буде злочин проти української економіки, а приведення їх до більш-менш ринкового рівня було найважчою реформою уряду Яценюка, за яку найліпший з українських прем‘єрів заплатив політичним небуттям?
Чи, може, я не попереджав, що структура власності на рейтингові медіа призводить до того, що президента України у нас визначають декілька олігархів і Путін, а спроба вести політику незалежну від цих факторів означає крах для будь-якої влади?
Чи я не пояснював, що проект «Зеленський» для його автора — це взагалі не про політику, а суто бізнес, тому пограбування країни одним (або парою) олігархів тут неминуче?
Я не передбачав, що шквал критики проти не ідеальної, але цілком проукраїнської і реформаторської влади віддасть країну в руки популістів і малоросів?
Я не передрікав, що політик із числа жартівників про ебонітові палички неминуче стане на бік тих, хто ці «палички» вклав у руки Беркуту?
Я не перекладав усім сентенцію з інавґураційної промови «досягнемо миру без втрати територій» як «виконаємо план Путіна і здамо суверенітет»?
Не пояснював, що вираз «проведемо референдум по НАТО» означає підготовку до відміни євроатлантичної інтеграції України?
То про що мені тепер писати — який я мудрий і як усі мої прогнози справдилися (у своєму найгіршому варіанті)? Але таких (або майже таких) пророків у країні декілька мільйонів. І більшість моїх читачів — з їх числа. Тобто, і тут нічого нового не додаси.
Тому, все, що лишається, почекати, коли ці мільйони (а з ними і ще скількись тих, хто прийшов або поступово приходить до тями) вирішать сказати своє слово разом зі мною. І це будуть не соціальні мережі.
АПД. Перечитав свій текст і зрозумів, що написав під кінець повну дурницю. Фейсбук за всіх своїх недоліків — єдиний серйозний медійний ресурс, який не знаходиться під контролем українських олігархів чи Кремля. Саме тому Зеленський програє тут патріотичній частині суспільства майже всуху. Значить, поки що гуртуємося тут.

Karl Volokh

Твое лицо, когда ты создал «ЛНР», а 73% длбйбов отпустили тебя НА ВСЕ ЧЕТЫРЕ СТОРОНЫ — а открыли уголовное дело против Парубия.

Аллан Левітов

Поделиться:
Загрузка...