Сім п’ятниць на тиждень

115
Фразеологізм «Сім п’ятниць на тиждень» — про людину, яка не вміє дотримувати свого слова, часто змінює погляди й рішення, не виконує обіцянок, яку ніхто не поважає і про тих, хто легко міняє свої рішення, не має ні про що сталої думки.

Синонім — Флюгер (не плутати з Фюрер).
Президент шкодує, що він не такий.
Але ж ми точно знаємо, що у нього таки сім п’ятниць на тижні.
Того ми всі так і живемо
P.S.

В 2020 году отток прямых инвестиций из Украины составил 868 млн. дол. Это самый крупный годовой отток иностранных инвестиций за последние 20 лет.
Зато в ОПУ официально заявили, что Байден восхищается Зеленским — а это важнее для страны, значительно важнее. И вы ничего не понимаете, если думаете иначе.
У нього «чорна п‘ятниця» і гординя що «подзвонив Байден»
Однозначно, дзвінок Байдена це потужний дзвінок про підтримку. Не Зеленському, а Україні. Причина — масштабна концентрація військ Московії по всій лінії кордону. Причина — це важливість України для США та адміністрації Джо Байдена. Адже до цих подій жодних дзвінків та потужних контактів. Байден НЕ хотів контактувати із Зеленським, адже всі добре знають хто такий Зеленський і головне — хто його оточення. Татаров, Венедіктова, всілякі «подоляки» і «арестовичі».
Сьогодні Байден продемонстрував Кремлю і особисто Путіну, що він готовий йти на розмову із Зеленським заради України. І це однозначно позитив для України, а не для Зеленського.
Більше того, Зеленському ймовірно було вказано і про реформи, і про антикорупційну діяльність, і про оборонну політику, і зрештою про боротьбу з п‘ятою колоною Кремля. Тому відкрутитись не вийде. Обіцянки треба буде виконувати, а це вкрай важко. Адже це не лапшати зі сцени кварталу чи коломойського 1+1.
А про «відосік» і говорити не хочеться. Там мало реальності і знов багато пафосу. «Чорна п‘ятниця» якраз у влади, якій варто буде виконувати обіцянки та захищати країну. А вони цього робити зовсім не вміють.
Росія продає в Україну електроенергію дешевше, щоб взяти під контроль українську енергосистему.
Росія свідомо продає електроенергію в Україну за ціною у 2 рази менше ніж для споживачів в Московській області, аби шляхом демпінгу зруйнувати вітчизняну енергосистему.
Про це заявив лідер Незалежної профспілки гірників, народний депутат Михайло Волинець в ефірі телеканалу «Рада».
«Росія продає на ринок України електроенергію майже вдвічі дешевше, ніж для власного населення в Московській області на своїй території на кордоні з Україною. Тобто це гібридна енергетична війна для того, щоб остаточно зупинити українські шахти, знищити шахти з видобутку уранової руди, вони зараз на межі зупинки блоків теплових електростанцій», — заявив Волинець.
Він наголосив, що без теплової генерації сьогодні не зможе розвиватися і «зелена» енергетика, оскільки потребує постійного балансування високоманевровими потужностями.
«Тому що такий парадокс існує — чим більше ми розвиваємо зелену енергетику, тим більше теплової повинно бути. А атомна енергетика вона теж не може нормально впродовж доби працювати, тому що необхідні маневрові потужності теплової генерації і нам вкрай необхідно зберегти блоки теплових електростанції, теплові електростанції», — додав Волинець.
Поделиться:
Загрузка...