Сериал продолжается! «Три корочки хлеба»

76
krtmn79:
Долларовый мультимиллионер (наверное, уже миллиардер) с кучей дорогущей недвижимости, живущий в шикарной президентской резиденции, привел иностранных журналистов на всё ту же задрипанную кухню в доме, где его родители давно не живут. Какая лицемерная показуха.
— Недавно для украинских журнашлюх организовали шашлыки за 1.3 млн грн, так почему иностранных журналистов позвали на кухню к его родителям, на кого это расчитано?
— Это называется «понты для приезжих»
Олег Землянский:
Всё продув, пошёл заниматься показухой и видосиками в надежде что хоть так рейтинги вырастут. БУДУВАТИ Украину, делать реформы и защищать страну на международном уровне, это для лохов, а у него особый путь !!! :(((
Chemodanov:
Глянув фоточки криворізької тайної вєчрі.
Одразу згадав байки про Сталіна, який відмовився міняти брата на німецького генерала та залишив по смерті лише френч та люльку.
Тепер ми знаємо, що батьків Зеленського годують не краще за офіцерів на Гончарівському полігоні.
Викусили, порохоботіки?
Beard:
Парахаботи, што ви ноітє, что в армії єсть нєчіва? Вон даже у радітєлєй вальдемара скромний стол. Січас вріміна сложниє. Нє разганяйтє зраду!!! Прівиклі при баригах шикавать, нет на вас сталіна!!!!
Аптечні спостереження:
Сміялися з піввареника?
Маємо наступне.
Один за одним люди, — а дайте півпластінки тріхополу, а дайте 20 ватних дисків, а дайте 10 мілілітрів спирту.
В мене волоси вже дибки від цього всього.
Це вже не смішно.
Це реально не смішно.
Це якесь пекло.
25 000 000 друзів Петра:
Яка несподіванка. Дзиндзя каже, що батько Бігуса «виграє» на тендерах харчування ЗСУ по завищеним цінам. Оце так антикорупціонер-розслідувач
Фракція Європейська Солідарність оголосила бойкот каналу 1+1.
Chemodanov:
А ви знаєте, що хитрозроблений українець з нульовою терпимістю до корупції у владі, вже створив цілу індустрію справок з фейковим тестом на ковід для виїзду за кордон?
Nasha Canada:
Путин: «У нас нет обычая кого-либо убивать»
Есть обычай выбрасывать людей из окон, обычай травить новичком, обычай взрывать гражданские самолеты, обычай пристрелить кого-нибудь в подъезде или на мосту, обычай замучить до смерти в тюрьме и главный обычай говорить, что это не мы.
Олег Леусенко:
На Польщу здійснили потужну кібератаку — влада терміново скликає парламент.
Вгадайте, хто стоїть за злочином?
а) Москва;
б) РФ;
в) Кремль;
г) Московія.
Поделиться:
Загрузка...