Секретарка Зеленського Марія Левченко ніяк не оформлена в Офісі президента

33

Секретарка президента Володимира Зеленського — Марія Левченко ніяк не оформлена в Офісі глави держави та отримує зарплату у студії «Квартал 95».

Про це журналістка Тетяна Ніколаєнко пише на своїй сторінці у соцмережі «Фейсбук«.

«Мені здається, що звільненням Гогілашвілі скандал навколо цієї родини і Зеленського не завершиться, бо бикуватість цього мужлана — це ще квіточки. Але маємо ще одне питання. Мені так здається, що Левченко Марія Валентинівна ніяк не оформлена в Офісі президента.

У воюючій країні особа, яка найбільше часу проводить біля президента, точно може навіть не значитись у штаті Офісу президента? Як вона взагалі на режимний об’єкт щодня заходить? Чому я роблю такий висновок. Я просто не знайшла декларацій Левченко, тільки її чоловіка Гогілашвілі, який в МВС за останній рік заробив 800 тисяч, в жовтні щось продав автомобільній компанії за пів мільйона, а потім у тої ж компанії купив автівку за ціною нижче ринкової.

Але ця оборудка в декларації заступника мінстра внутрішніх справ не головне. Головне там те, що його дружина отримала зарплату не лише у 2018, а й за 2020 рік (тадададам!!!!) у студії «Квартал 95″», — пише журналістка.

Нагадаємо, що заступник міністра внутрішніх справ Олександр Гогілашвілі влаштував «розборки» з поліцейськими на блокпосту в Краматорську.

Після цього глава МВС Денис Монастирський заявив, що ініціюватиме дисциплінарне провадження щодо дій Гогілашвілі. На цей час його також буде відсторонено від посади.

Гогілашвілі вибачився за «надмірну емоційність» під час нападу на поліцейського та нецензурну лексику.

Коли журналісти почали детальніше знайомитися із біографією заступника міністра, то виявилося, що він одружений на секретарці президента України Марини Левченко і в них є спільні фото з президентом.

Також стало відомо, що він у 1995-2010 роках жив у Росії та працював помічником боксера та депутата Держдуми Миколи Валуєва.

12 грудня стало відомо, що у Гогілашвілі є діюче російське громадянство. 

  • Вночі проти 24 липня 2020 року бойовики прибули до Мінська і 24-го мав бути рейс до Стамбула (а фактично до Києва). А 24 липня на Банковій відбулася нарада, де президенту доповідали про цю спецоперацію. Там були присутні начальник Головного управління розвідки Василь Бурба, учасник операції, перший заступник глави СБУ Руслан Баранецький, глава ОПУ Андрій Єрмак, начальник комітету з розвідки – перший заступник секретаря РНБО Руслан Демченко, заступник голови ОПУ Роман Машовець. В кабінеті також перебувала секретарка президента Марія Левченко. В результаті бойовики не прилетіли до Києва.(Скандал із «вагнергейтом»)

P.S.

По последней информации.
Гогилашвили:
1. барыжил методоном, употреблял его.
2. Кололся. Чтобы скрыть следы от приема наркотиков, сделал татуировку на всю руку.
3. Шантажировал наркоманов и продавцов на деньги, иначе сливал о них информацию в правоохранительные органы.
4. Хвастался, что назначат его в МВД благодаря жене, помощнице Президента, и тогда все будет решать, прикрывать кого нужно.
5. прикрывал нелегальные наркодиспансеры, возможно владеет ими. В них незаконно содержаться граждане, и не только наркозависимые.
«Сеть центров «для наркозависимых», чтобы туда попасть достаточно чтобы кто угодно заплатил деньги, и тыкнул в человека пальцем. Его хватают на улице, отбирают вещи и содержат в тюрьме. В то же время можно спокойно набрать на него кредитов, отобрать квартиру, машину, бизнес.
В этих центрах молодые люди еще и работают, а старики просто умирают в одиночестве под давлением «вертухаев».
А то, что его жена работала в квартале95, а сейчас — в Офисе Президента Украины дает ему право взять любого из вас и держать в заключении без прав и возможноси выйти.»
Об этом недавно вышел прекрасный документальный фильм. Комментарий для фильма отказались дать Министр МВД и заместитель Гогилашвили.
6. Гогилашвили, находясь на должности замминистра МВД, пытался принять законопроект в ВР, по которому, задержанный наркоман мог бы избежать наказания в СИЗО в замен на пребывание в центре для наркозависимых. Гоги пытался выбить бюджетные государственные средства на свой ужасающий бизнес.
Вот такие слуги Зеленского.
Его нужно было бы арестовать, но Зеленский сегодня понтово требует его просто снять с должности за хамство полицейским, при том, что сам же его и пролоббировал, а затем наградил Орденом за мужество 3 степени.
Поделиться:
Загрузка...