Савченко може очолити Міноборони або МЗС

52

Позафракційний народний депутат Надія Савченко заявила, що могла б очолити при новому президенті України Міністерство оборони, або Міністерство закордонних справ.

Відповідну заяву Савченко зробила в ефірі телеканалу «112 Україна». «Савченко може бути корисна як міністр оборони чи міністр закордонних справ», – зазначила вона.

Депутат, при цьому, зазначила, що особисто із Зеленським не спілкувалася. «У мене були розмови з людьми Зеленського, але з ним самим я не спілкувалася», – додала Савченко.

Савченко і колишнього керівника Центру визволення полонених «Офіцерський корпус» Володимира Рубана, якого 8 березня 2018 року затримали на лінії розмежування з арсеналом зброї, підозрюють у підготовці терактів і державного перевороту. За даними слідства, вони планували обстріляти будівлі в урядовому кварталі і вбити керівництво держави, а також захопити будівлю Верховної Ради.

Також правоохоронці задокументували факт перевезення Савченко і Рубаном у листопаді 2017 року зброї з окупованої на підконтрольну Україні територію для здійснення терактів.

В ніч з 15 на 16 квітня Броварський міськрайонний суд звільнив Савченко і Рубана з-під варти, оскільки закінчився термін їх заходів. 23 квітня Савченко прийшла до Верховної Ради.

Поделиться:
Загрузка...