Русский бунт — пикеты у здания ФСБ с трусами

87
Москвичи проводят одиночные пикеты у здания ФСБ на Лубянке с трусами.
Ну, то есть, как и предполагалось. Вот вам в прямом эфире самим убийцей на пальчиках сказано — да, мы убийцы, да, хотели убить, да, травим-убиваем, да, государство-террорист.
И русский оппозиционер, теперь уже на сто процентов уверенный в том, что — да, убийцы, да, убивают, да, диктатура — встал, наконец, с дивана, и мужественно пошёл на Бастилию с трусами наголо.
Так, с шутками-прибаутками, они прое*бали всё зачеркнуто отметили ДЕСЯТИЛЕТИЕ начала протестов, которое как раз в этом декабре.
Карма, сука ты такая. Если десять лет водить революционеров с шариками по загонам, то все, на что они окажутся способны в критический момент, когда действительно надо уже выходить и дальше шагать назад некуда — это выйти с трусами.
И сделать потом с ними селфи в автозаке.
Ленточки, шарики, уточки, кроссовки, белый круг, белый квадрат… Какое бы ещё мощное революционное оружие применить к сатрапам?
Тринадцать миллионов просмотров. Полтора человека с трусами.
Фантастическая производительность.
Вы бы, блядь, с коктейлем Молотова к Лубянке шли, а не с трусами, карбонарии грозные.
Мама, я в тюрьме и с трусами.
Русский бунт. Бессмысленный и бессмысленный.
Все в свисток, себе ничего!

P.S.

Два інформаційні матеріали щодо розслідування отруєння російського опозиційного політика Олексія Навального не залишили мокрого місця від пихатої Федеральної служби безпеки Росії, показавши їх нице нутро, сліпу готовність вбивати своїх громадян та найнижчий рівень професіоналізму.
Що цікаво, до ФСБ в Росії завжди відбиралися найкращі кадри з усього сектору безпеки. Ці розслідування наочно демонструють, як сьогодні працюють ці «найкращі кадри» та свідчать, що система безпеки в РФ деградувала, як і сама Dark Еmpire. Подивіться розслідування Навального з приводу його отруєння та згадайте історію в Солсбері. Претендуючи на звання спадкоємців кривавої величі КДБ – безжальних професіоналів, – у ФСБ залишилася лише перша частина від цих словосполучень – «криваві та безжальні». А те, що вони виконують, чи намагаються виконати, будь-яку волю свого господаря робить їх схожими на представниць найдавнішої професії людства. У Бальзака був твір з промовистою назвою «Блиск і злидні куртизанок». Але «блиск» ФСБ давно зійшов, залишилися лише ганебні та аморальні злидні.
На цьому фоні бридко згадувати оди деяких українських ветеранів-силовиків, які за командою Банкової розповідали про «високий рівень професіоналізму російських спецслужб, який би ніколи не дав реалізувати операцію із вербування і затримання вагнерівців». Але наші спецслужби неодноразово вже доводили свою перевагу над російськими.
Окупація Криму, війна проти України на Донбасі, використання бойових отруйних речовин за кордоном і всередині РФ, ліквідація бізнесменів, журналістів і політичних опонентів, – все це зайвий раз доводить, що міжнародний тероризм є обличчям режиму Путіна, його агресивною сутністю і варварською ідеологією. Всіх цих фактів має бути більш ніж достатньо для посилення санкцій і повної ізоляції путінського режиму у світі, що повинно прискорити його остаточну деградацію і падіння.
Поделиться:
Загрузка...