Росіянин, якому Зеленський дав громадянство, спробував напасти на Порошенко

68

Ну що, ви питали куди поділись усі ці псевдопатріоти з Нацдружин та інших формувань? Ось де — чекали команди «фас».

Сьогодні біля будівлі ДБР було скоєно напад на автомобіль Петра Порошенко псевдопатріотами, які не вперше прикриваються патріотичними гаслами та брендом «Азов».


При нападі на автівку п’ятого президента України, що сталося вперше за усю новітню історію держави, охоронець Петра Олексійовича отримав хімічний опік ока. А ви, мабуть думали, що «патріоти» білецького готуються протистояти російському реваншу — Портнову, люстрованому чиновнику Януковича Богдану, Медведчуку та іншім? Ні, мабуть, страшно їм.

А ось напасти на людину,яка відстояла незалежність України та підняла армію з руїн, у тому числі Азов — це вони можуть. Може тому, що хтось гарантував їм безпеку?? І навіть не тільки безпеку зі сторони поліції, а ще матеріальний стимул? Чи то були якісь зобов’язання при отриманні громадянства, що взяв на себе Нікіта Макєєв 18 липня 2019 року?

Макєєв розповідав про себе, що приїхав в Україну у 2014 та вступив у «Азов», щоб боротися с російськими окупантами. Яким він був воїном та про психічний стан його — невідомо. І ось «внезапна» він отримує громадянство від Зеленського за місяць до нападу. З цілою купою нікому невідомих особистостей. Думайте самі про такий «дивний збіг». Де ми ще побачимо цих «героїв» — не ясно. Але те, що не на акціях проти Портнова — це точно.

Enigma News


Звертаємо увагу на «злагоджену та професійну роботу поліції».

P.S. 

Столичні поліцейські зазначили, що наразі ніхто зі скаргами щодо події до правоохоронців не звертався. У результаті сутички під ДБР нікого не затримували.

Зато затримали, виписали протокол, наклали штраф і затравили 16-річну дівчинку в Рівному, яка стояла з плакатом проти презедента на площі.

Mason Lemberg

Ну що, мої зелені друзі, лохторат вокарчука туди ж, країна, до якої ви прагнете виглядає так:

Чувака, який розстрілював парламент в фільмі обирають президентом.

Чувака, який змонтував ролик, в якому чувака, який розстрілював парламент начебто збиває камаз — хочуть засудити до 5 років за погрозу життю державному діячу.

Чувака, який знищував Майдан приймають і дають державну охорону з вогнепальною зброєю.

На чувака, який здійснив прорив в Європу нападає тітушня під відомством де давав покази цей чувак в кримінальній справі, відкритій за заявою чувака, який знищував Майдан.

Це дім, який ви будуєте своїми руками.
Точніше не дім, а болото з зеленою трясовиною, куди засмоктує вас і всю країну.

Жрі-тє.

Карл Волох:
У той час, як в Америці публікують плани російської гібридної війни проти України, отримані хакерами із комп‘ютерів ФСБ, людей, котрі всі останні роки попереджали про те, що ці плани існують і успішно реалізуються в Україні, продовжують називати продажними порохоботами.

А головне — мудрий український виборець у чіткій відповідності до цих планів віддає всю владу в країні партії, основним гаслом якої є «зупинити війну».

Запах Росії.
Запах антимайдана.
Спочатку Портнов щось там розказує про якихсь «громадян, які чекають».
Громадянин виявляється російським. Правда, незадовго він розжився з рук нового президента українським паспортом.
Насилля, провокації, прагнення залякати.
Так уже було. У 2013-14.
Влада допустить, щоб це було знову?
Чи буде цьому сприяти?

Rostyslav Pavlenko

Поделиться:
Загрузка...