Російські загарбники окупували два населені пункти на Донеччині та просунулись ще в низці.
Про це повідомляє моніторинговий проєкт DeepState.
«Мапу оновлено. Ворог окупував Новохатське та Толстой, а також просунувся поблизу Верхньокам’янського, Новоспаського, Никанорівки, у Воскресенці, Зеленому Гаю та Торецьку», — сказано в повідомленні.
![]()
![]()






