Росія купається у брехні, сечі, крові та екскрементах

3 282

Підроблені спортсмени — лише частина гігантської машини фальсифікацій у Росії. 

З російської сечею — як з російською нафтою. Всі знають, що ціна російських сортів — марки Urals — нижче ціни більш якісної марки Brent. Але в своїх розрахунках все одно чомусь орієнтуються саме на ціну Brent, підміняючи у власній свідомості і справжню якість, і справжню вартість російської нафти.

Сеча російських спортсменів теж, начебто, нічим не відрізняється від аналізів їх суперників з інших спортивних команд — тільки ось є такою ж складною хімічною сумішшю, як нафта марки Urals. У нафти марки Urals не так вже й багато від високоякісної благородної нафти — але її можна продати і за отриману вигоду оплатити приготування «чесної» сечі, в якій не так вже й багато від сечі.

У російській реакції на рішення МОК найбільше вражає не те, що воно нарешті ухвалено — перед іграми в Ріо у комітету не вистачило сміливості, проте вистачило нахабства допустити на ігри фальшивосечовиків. А те, що рішення комітету, якому просто нікуди вже подітися перед обличчям тотальної картини російських підробок, сприймається як змова проти Росії, спроба «принизити» і «розтоптати».

Та ні, це не проти Росії влаштували змову. Це Росія влаштувала змову. Спочатку в Сочі — коли махлювали з сечею. Потім в Криму — коли махлювали з «ввічливими зеленими чоловічками» і «референдумом». Потім на Донбасі — коли махлювали з «протестами» і «добровольцями». Тому не потрібно прикидатися дрантям, як деякі російські спортсмени, що розповідають нам, що це все психопат Родченков, а вони просто мочилися в пробірки. Ні, це — сеча держави.

Всі в Росії прекрасно знають, що підроблені спортсмени — лише частина машини фальсифікацій.

І вони діляться не на «чистих» і «нечистих», а на тих, хто попався і тих, кому вдалося уникнути викриття — але Олімпіаду було виграно.

Всі в Росії прекрасно знають, що ніякого «повернення Криму до рідної гавані» не було, але була окупація і анексія – проте «Кримнаш». Всі в Росії прекрасно знають, що не було ніякої «російської весни», а були диверсанти на Донбасі, але вдалося дестабілізувати Україну і «покарати хохлів» за Майдан.

Росія купається у брехні, сечі і крові, ніби це нектар і амброзія — тільки весь інший світ бачить, що це брехня, кров і сеча. Бачать навіть ті, хто хотів би закрити очі і повірити в нектар і амброзію — тому вже не можна не бачити, тому що краплі крові і сечі вже виявляються на піджаках західних чиновників та політиків і вони теж починають пахнути на весь світ російськими екскрементами.

Саме цей запах і є головна причина того, що російського прапору не буде на Олімпіаді.

Віталій Портников

Поделиться:
Загрузка...