«Росія 1» показала гучне «інтерв’ю» з Зеленським

108

Пропагандистський телеканал «Росія» показав відео так званого «ексклюзивного інтерв’ю», яке йому нібито дав президент України Володимир Зеленський.

Про це повідомляють «Новости Донбасса». Відзначимо, що журналісти впіймали голову держави на виході з будівлі.

У коментарі представникам каналу президент заявив, що Україна інакше дивиться на Мінські угоди, ніж Росія. При цьому він підкреслив, що головною метою саміту в Нормандські форматі є припинення війни на Донбасі.

«Я вважаю, що це правильний початок, в принципі, на таких зустрічах такого формату. У нас є можливість досягти результату – кінець війни в Україні, на території нашої країни. Через 4 місяці буде зустріч, тому що багато питань за один раз не вирішити і дійсно дуже багато різних поглядів, багато різних питань», – підкреслив Зеленський.

Глава держави також зазначив, що на двосторонній зустрічі з президентом Росії Володимиром Путіним обговорив з ним важливі питання і наголосив на важливості початку спілкування.

Нагадаємо, раніше в інтернеті з’явився анонс передачі «Москва. Кремль. Путін» російського каналу «Росія 24», в якому пообіцяли показати «перше інтерв’ю, яке Володимир Зеленський дав російському ЗМІ в якості президента України». При тому, що раніше Зеленський спростовував, що давав інтерв’ю російським каналам.

Нагадаємо, раніше телеканал «Росія 1» анонсував повноцінне інтерв’ю Володимира Зеленського журналістам з Росії. За словами представників каналу, повна версія інтерв’ю, а також «реакція оточення українського лідера на розмову з російським кореспондентом» вийде в програмі «Москва. Кремль. Путін».

P.S.

«За останні 6 років це було перше повноцінне спілкування президента України з російськими журналістами»,- хваляться у програмі «Москва. Кремль. Путін» на каналі Росія 1, який щойно опублікував програму.

Зеленський жодного разу в інтерв‘ю пропагандистам не сказав що Росія це агресор, не назвав винних у війні, більше того, ледве не із задоволенням давав коментар московським зливним бачкам.

Він просто сказав що «треба якось припинити цю війну» та «треба починати спілкуваняти». 

У програмі заявляють, що 5 років російських журналістів «убивали, переслідували, а на крупних самітах скручували, били по руках, а Порошенко особисто відверто хамив». Злочинний Порошенко сказав, що вони та Путін відверті вбивці українців.

Далі пропагандисти хваляться, що «після стількох років агресії така розмова Зеленського із журналістами є великою новиною». А також дуже радіють що новий президент запросив їх до України.

«Канєшна, прізжайте к нам» — сказав Зеленський. Після чого «Звєзда» тут як тут.

Видно, що російські канали в екстазі. Вони задоволені. Вони радіють. А от чи радіє від цього Україна?

Андрій Смолій

Поделиться:
Загрузка...