Радник глави Офісу Зеленського висловився за закриття «каналів Порошенка»

122
Радник глави Офісу президента Андрія Єрмака Олексій Арестович заявив, що закрив би «канали Порошенка» за нагнітання істерії та схожість контенту з забороненими вже телеканалами

Про це речник української делегації у Тристоронній контактній групі Олексій Арестович заявив в ефірі політичного ток-шоу «Свобода слова на ICTV», передає «Детектор.медіа».

Арестович заявив, що контент та інформаційна повістка заборонених телеканалів Віктора Медведчука та медіа «пулу Порошенка» «співпадає на 70%.

Він наголосив, що заборонив би телеканали, які пов’язуть з партією «Європейська Солідарність» так само, як і «112 Україна», NewsOne і ZIK, проти яких запровадили санкції.

«Починаючи з травня місяця, якщо провести контент-аналіз, вони співпадають на 70% і більше відсотків з тими наративами, які проводить РФ. Якщо провести (контент-аналіз), то наступні канали, які треба закривати, – це ваші, тому що вони діють часто гірше, ніж ті, які закрили», – сказав радник керівника ОПУ народній депутатці «ЄС» Ірині Геращенко.

 • Відзначимо, на тому ж ефірі Арестович порівняв партію «ЄС» з жіночим гуртожитком, стверджуючи, що її політики нагнітають зниження бойового духу в армії. Після такого сексистського закиду нардеп від «ЄС» Ірина Геращенко покинула студію, а ведучий достроково завершив програму.
  Земля круглая.
  Крым — это Украина.
  Россия напала на Украину.
  Арестович продажная мразь.
  Все это подтвержденные фактами аксиомы и они не требуют доказательств. И если мерзавца Аристовича не выгонят с Банковой, то это будет уже не зашквар, а молчаливый акт копрофагии от Зеленского.

Послухав Арестовича і раптом почув…
«Навіщо ця постійна брехня прямо в очі? Хто деморалізує українських військових? Не ви? Не Зеленські, Геруси, Дубінські, Саакашвілі, Бужанські, «Квартали-95» та «Плюси»? Хто сачіняєт казки що їм забороняють, відвели наших сонечок, не дають їм стріляти? Не ви?
Ви ж їх і развращаєтє – Мальдівами, «свінарчуками», «покинув добробати в Іловайську», «послав моряків на смерть» всім цим, «убив брата» цим всім. Ви відверто працюєте проти інформаційної безпеки держави, в інформаційній складовой. Проти національної безпеки, в інформаційній складовой. Це офіційна заява! Я звинувачую Зеленського, Геруса, Дубінського, Шабуніна, Зеленського, Лещенка, Найєма, Саакашвілі що ви працюєте з проросійськими наративами, починаючи з травня місяця.
Якщо провести контент-аналіз, вони співпадают на 70 і більше відсотків з тими наративами які проводить Російська Федерація. Я кажу вам в прямом ефірі це. Я вже втомився вам це казати. Бо наступні канали які треба закривати це «Плюси», тому що вони діють часто гірше ніж ті які закрили. Я вас підтримував півтори роки – знаєте почєму я от вас пошол? Саме тому що я професійно вивчений аналізувати контент. І коли я побачив куди ви повели і куди ви розвернулися, ви Зеленські, Геруси, Дубінські, Саакашвілі, Бужанські, «Квартали-95» та «Плюси», я зрозумів що кращого асистента Російської федерації нема…
Я вже не кажу як ви себе поводите. До чого ви скатуєтесь. Зовнішність президента ви обговорюєте – поганий костюм, нібито п’яний, кашкет нерівно вдягнутий, ознаки діабету! Всі ваши Бігуси, Седлецькі, Андрушки, Станко, Дубінські, Касьянови, всі ваші Мосійчук! Ви же до уравня общагі циркового училища апустілісь! Панімаєте, да? Такої клоунської!…»
Ви прослухали емоційну розповідь радника голови ОПУ Олексія Арестовича (близько до тексту) про те як Зеленський став президентом, а тамади, сімейні фотографи і борці з Порошенком – монобільшістю.

Поделиться:
Загрузка...