Путін збрехав: спіймана у США російська шпигунка визнала себе винною

115

Арештована у США за підозрою в шпигунстві росіянка Марія Бутіна визнала свою провину і погодилася співпрацювати з федеральними прокурорами.

Як повідомляє NBC News, громадянка РФ заявила, що брала участь у змові з метою порушити закон США про іноагентів.

Уточнюється, що реальний термін може скласти до півроку за гратами, після чого росіянка повинна бути депортована на батьківщину. Хоча максимальне покарання за статтею про змову передбачає до п’яти років позбавлення волі. Наступне засідання суду призначено на 12 грудня.
За даними телеканалу, Бутіна зізналася у змові з американським громадянином з метою роботи за вказівкою російської офіційної особи для створення неофіційних каналів комунікації з громадянами США, які мають владу і вплив у політиці на користь Росії.

Путін збрехав: спіймана у США російська шпигунка визнала себе винною

У свою чергу президент Росії Володимир Путін заявив на засіданні Ради з розвитку громадянського суспільства і прав людини, що опитав усіх співробітників спецслужб щодо росіянки, хто вона така.

«Ніхто про неї взагалі нічого не знає. Єдине, хто про неї щось знає, в Раді Федерації. Вона у когось там заступником працювала. Їй за це 15 років повинно бути призначено? Я не знаю, що вони там придумують», – сказав він.

 Марія Бутіна була затримана в Вашингтоні у липні. Її звинуватили у змові з метою роботи агентом іноземної держави без відповідного повідомлення влади США.

В родині Бутіної заявили, що влада «кинула» її, відмовивши в наданні допомоги. До захисту росіянки підключилися виключно її родичі та друзі.

А 10 грудня з’явилася інформація, що росіянка й американська прокуратура подали спільне прохання про призначення судом слухань з приводу угоди зі слідством.

Поделиться:
Загрузка...