Путін чи Навальний, чи хтось інший, вони всі екзистенційні вороги

2 381
Всі ці розмови про протести в РФ, співчуття та надія, що при зміні Путіна відбудеться руйнація РФ — іллюзія.
Переймання про побиття та затримання дітей, кидання сніжками, справу Навального та інших опозиціонерів — пусте. Треба усвідомити Росія — ворог, і цей ворог повинен бути знищений і плювати, що у них відбувається!
Абсолютно плювати, хто сидить у кріслі керівника в Кремлі, Путін чи Навальний, чи хтось інший, вони всі екзистенційні вороги. Російська еліта в усі часи намагалась знищити Україну та українців, це таке кредо, яке допомагає розширяти та укріплювати імперію та амбіції.
За всі часи існування Московії, не було жодного лідера у «братній державі», який би був добрим другом, розширював співпрацю та укріплював зв’язки, всі постійно хотіли захопити, контролювати та домінувати.
Тому треба йти до цивілізованого світу, в ЄС та НАТО, утворювати союзи та нарощувати обороноздатність, щоб у зручний момент вибити з окупованих територій всю ту наволоч, яка понаїхала і вважає себе там господарями.
Вчора, сьогодні та завтра Росія — ворог, це треба взяти за догму та працювати над знищенням ворога.
Население РФ — наследники палачей, зачинщиков Голодоморов. Сегодня отдыхают на нашем Крыме и своими налогами оплачивают пули против наших солдат.
Пока ОМОН будет учить россиян послушанию я буду аплодировать до тех пор, пока они не начнут кричать — Верните Украине Крым!
Да и тогда я не прощу московитов.
Украинцев устроит только деоккупация украинских земель, демилитаризация и расчленение РФ, репарации с наследников РФ, осуждение фашистского русскогомирка и официальное извинение стран-наследников экс-РФ перед Украиной и другими государствами постсовка.
Знайте, россияне, вас презирают десятки миллионов людей!
Ви думаєте все це матиме результат?
Не вірю.
Хтось почне казати що я не правий. Хтось скаже що «вони вчаться». А я скажу свою думку: населення Росії не буде боротись ні за демократію, ні за цивілізаційний вибір, ні за справедливість.
Там де шанують Сталіна і ставлять пам‘ятники Берії, там де дітей водять до мавзолею кату багатьох народів і там де немає поваги до всього світу — нічого не буде.
Так, можливо Путін набрид, приївся для частини населення. Так, можливо хтось хоче змінити одного царя на нового. Але ключова річ — там не хочуть зміни саму Росію та викорінити «русскій мір».
Для України акції протесту в РФ можливо й добре. Відволікає увагу, витискає сили, дає підстави до стриманого оптимізму щодо фрагментації агресора. Проте, я б не був дуже опитимістичним і поки не давав би гарних прогнозів, адже агресор був і у 1775 році, і у 1876, і у 1917-1920, і у 32-33…агресор є тим самим у 2014 і 2021. Від перестановки прізвищ, доданків, назв — сутність не змінюється.
Зрештою, на 150 мільйонну країну вийшло мізер людей. Більшість далі дивиться федеральні канали та щасливо «кайфує» від Скабєєвої, Соловйова, а тепер і від «Ліги сміху» Зеленського.
Якщо те що сьогодні ми побачили в РФ відбулось в Україні, вийшли б мільйони. До переможного кінця.
Росія НЕ Україна.
А Україна НЕ Росія. Час це запам‘ятати раз і назавжди.
Поделиться:
Загрузка...