Пройшли випробування зенітно-гарматного комплексу ЗСУ-23-4 “Шилка”

277

ДП “Балаклійський ремонтний завод”, що входить до складу “Укроборонпром”, є одним з провідних підприємств Держконцерну, який виконує роботи з ремонту, модернізації та відновлення зенітно-ракетних комплексів для Збройних Сил України.

Приймально-здавальні випробування зенітно-гарматного комплексу ЗСУ-23-4 “Шилка” перед передачею замовнику проходили на спеціальному полігоні у Харківський області у присутності представників Збройних сил України.

Під час тестування відремонтованої машини була повністю перевірена робота всіх систем, включаючи ведення вогню із 23-мм зчетвереної автоматичної гармати, загальна скорострільність якої складає 3400 пострілів за хвилину.

Первинне призначення “Шилки” – захист від ворожих літків та вертольотів, але в умовах гібридної війни на Донбасі, українські бійці знайшли нове застосування цій бойовій машині. “Шилка” є ефективним засобом ураження наземних цілей. Скорострільність, швидкість та маневреність “Шилки” дозволяє застосовувати її для придушення вогневих позицій противника.

“Балаклійський ремонтний завод” з 2014 року відремонтував біля сотні одиниць військової техніки та озброєння, повністю та вчасно виконавши державне оборонне замовлення, забезпечивши українських бійців зенітно-ракетними комплексами.

Якщо у 2014 році обсяг виробленої продукції становив 14 537,3 тис. грн., то в 2015 він збільшився до 43 756,3 тис. грн, а у 2016 році становив 52 698,0 тис. грн. Тобто, за три роки підприємство збільшило обсяг виробленої продукції у 3,7 раз. Завдяки чому середня зарплата на підприємстві за цей період зросла у двічі та зараз становить біля 6,5 тисяч гривень.

P.S. 

Министр обороны Степан Полторак заявил, что благодаря изменениям в госбюджет 2017 года 200 млн грн дополнительно будут направлены на модернизацию средств противовоздушной обороны.

Об этом Полторак сообщил в Facebook.

По его словам, подписание закона о внесении изменений в закон о Государственном бюджете Украины на 2017 год позволит начать решать стратегическую задачу по обеспечению боеприпасами.

«Мы должны быть независимы от закупки боеприпасов и поставок из других стран мира. Это решение очень важное. Закупка танков Оплот и производство ракет позволяет нам добавлять силы нашему военно-промышленному комплексу», — отметил министр.

По его словам, закупка этого оснащения дает возможность значительно усилить обороноспособность страны. Также будет способствовать укреплению обороноспособности модернизация средств противовоздушной обороны, на которую будет направлено 200 млн грн.

Поделиться:
Загрузка...