Проти Порошенка відкрили ще 15 проваджень

112

Служба безпеки України відкрила 15 кримінальних проваджень щодо п’ятого президента України, лідера «Європейської солідарності» Петра Порошенка.

Про це розповів адвокат політика Ілля Новіков, повідомили у пресслужбі партії.

«Найбільш примітне в останній активності СБУ – це не те, що порушено нові 15 справ стосовно Порошенка – ми до цього вже звикли. Як те, що не порушено жодного кримінального провадження проти депутата Деркача. При тому, що і Державний департамент, і Міністерство фінансів США Деркача чітко, і я б навіть сказав, у непритаманній їм чіткій манері висловились про те, що вони вважають цю людину активним співробітником російських спецслужб. На цьому тлі особливо помітно, що СБУ ця ситуація не цікавить», — заявив Новіков.

Адвокат Ігор Головань у свою чергу наголосив, що більшість нових справ проти Порошенка чомусь відкрило полтавське управління СБУ. Він також натякнув, що за левовою частиною нових проваджень можуть стояти інтереси колишніх власників ПриватБанку.

«Значно більше року іде кампанія з політичних переслідувань лідера опозиції Петра Порошенка. Ще в травні минулого року почали фабрикуватися різного роду кримінальні провадження, про які ми свого часу говорили, що вони абсолютно порожні, що там жодних немає правопорушень, що єдиною метою є політичні переслідування і сприяння і робота в інтересах держави-агресора. Всі ці провадження, як ми і говорили, виявилися фейками. Абсолютно всі ці провадження фактично зайшли у глухий кут, і тому тепер влада, замовники цих політичних переслідувань не бачать іншого виходу в цій ситуації – єдиний вихід фабрикувати нові», – говорить Головань.

За його словами, 15 нових проваджень з’явилися 4 вересня.

Нагадаємо, що 19 червня генпрокурор Ірина Венедіктова повідомила, що через відсутність складу злочину були закриті три кримінальних провадження щодо Порошенка. Провадження, в якому політик є підозрюваним, було відкрито за заявою голови Служби зовнішньої розвідки.

8 липня суддя Печерського райсуду Києва Сергій Вовк не зміг обрати запобіжний захід Порошенку в справі про призначення Сергія Семочка заступником голови Служби зовнішньої розвідки. Він залишив без розгляду клопотання про запобіжний захід. На Порошенка не поклали жодних обмежень.

P.S.

СБУ відкрила проти Порошенка 15 кримінальних справ. Не проти Деркача, якого США внесли в санкційний список, як агента Кремля, не проти Фокіна, і не проти Кравчук, і звісно ж не проти Коломойського.
Кримінальні справи відкриті по статтях 110 ККУ (посягання на територіальну цілісність), 109 ККУ (повалення конституційного ладу, захоплення державної влади), державна зрада, привласнення власності, фінансування тероризму, втручання в роботу електронно-обчислювальних машин комп’ютерних мереж.
Також готуються масштабні обшуки та блокування роботу каналу «Прямий».
Все це вкладається не просто в політичні переслідування. Завдання ОП та людей Москви зараз — дискредитувати фактично весь той рух країни який відбувався після Революції Гідності. Тому статті «державна зрада», «захоплення влади», «фінансування тероризму» — це те про що говорить Кремль. Це московські кліше про постмайданну Україну. Тепер ці кліше продукує влада Зеленського та саме за ними відкриває кримінальні провадження.
Про переслідування ЗМІ вже годі й говорити. Після позбавлення ліцензії «Прямого ФМ» та тиску на інші телеканали — немає сенсу дивуватися. Влада йде шляхом репресій та закриття рота проукраїнським ЗМІ.
До слова, сьогодні ж міністр культури Ткаченко знову розповідав про «поганий» мовний Закон, а Кравчук заявив, що влада найближчі дні сподівається повернутися до «інспектування» фронту разом з терористами.
Хіба навіть цих фактів не достатньо, щоб зрозуміти хто працює проти України?
15 нових проваджень проти Петра Порошенка і всі повний юридичний “треш”.
Щоб вести всі відкриті справи, Зеленському доведеться створити окреме міністерство.
Міністерство відкритих проти Петра Порошенка справ.
Сенсу в його діяльності буде так само небагато, як і в інших ініціативах Зеленського.
 На Порошенко открыли ещё 15 уголовных производств. Хм, ребята, а чего так мало?? Надо больше, а то как-то сильно он мешает Вам сливать страну.

А почему пятому, а не первому?? До пятого президента при правлении коммуняк Кравчука и Кучмы, продали за бесценок пол страны россиянам, отдали ядерное оружие, флот, распродали за копейки гос предприятия родственникам и приближенным, убивали журналистов, оппонентов, уничтожили науку, армию и создали преступную клановую, олигархическую систему. Привели к власти уголовников, бандитов и бездарей. Сегодня эти два горе правителя прекрасно себя чувствуют и живут припеваючи.

Первый никак не успокоится, добивая и ненавидя свой народ , второй имея миллиардное состояние продолжает пользоваться гос охраной и огромной пенсией, при этом покупая со своей семьей все самое дорогое по всему миру. Третий пришёл к власти на руках народа, разрушив все идеи Майдана, привёл к власти преступника, который в свою очередь грабил, рушил, уничтожал, наживался и в конце концов пролил кровь сотен украинцев. Более 20 лет они правили и фактически уничтожили страну.

Если бы не 14 год, Украины как страны уже бы не было. Скажите, зато бы не было войны. Ну конечно! Сколько умерло украинцев от недостатка средств на лечение за годы до войны, а?? А сколько погибло, сколько уехало из страны? Миллионы жизней загублено! Зачем нам цивилизация, где люди борются за каждую человеческую жизнь, где строят научные центы и лучшие клиники, где изучают космос, где лучшие в мире универы , музыканты, писатели, актеры, спортсмены, ученые , нет, нам надо в другую строну, где есть царьки и рабы, а по другому жить не умеют. Где люди гниют в нищете, где нет места бедствующим старикам, больным детям и взрослым. Страна жила на уничтожение нации. А виноват во всем пятый президент и претензий к бывшим руководителям страны у зеленой власти нет!! Давайте начните с первого и только после всех будем предъявлять пятому..

Ви бачте як класно виходить? Москва висуває ультиматум — вимагає виборів синхронно в ОРДЛО і по всій Україні. Ультиматум збурює українську патріотичну спільноту — по ньому починають тягнути час. Терористи ДиРи порушують перемир’я. ЗЕкоманда так намагається зберегти перемир’я, що погоджується на спільну інспекцію українських позицій з терористами. Цей намір ще сильніше збурює суспільство. У цей момент США впроваджують санкції проти Деркача та називають його російським агентом. В задачі запитується — проти кого порушує справи СБУ? Правильно. Відомство мамлея Баканова порушує їх проти Петра Порошенка. Зразу 15 кримінальних справ. На рівні ОПУ тепер їх курирує Олег Татаров — кадр Портнова, який зимою 14-го розганяв МАйдан. Що далі? Те саме що й завжди. Борня триває.
Поделиться:
Загрузка...